CHORWACJA: OPATIJA – NAJPIĘKNIEJSZY ADWENT NAD MORZEM

Opatija, popularna miejscowość turystyczna i uzdrowisko zimowe na półwyspie Istria, o stuletniej tradycji, po raz kolejny przywdziała świąteczny strój i rozbłysła przepięknym blaskiem. Zapraszamy do jej czarodziejskiej krainy Adwentu. Z domowego zacisza, z każdego zakątka świata można rozpocząć wirtualny spacer po Opatiji i poczujć atmosferę Najpiękniejszego Adwentu nad morzem! Przeniesiona do wirtualnego świata świąteczna atmosfera Opatiji, dostępna jest teraz dla każdego.

Udostępniono 19 atrakcji, które można zwiedzić dniem i nocą, korzystając z formatu 360 stopni, a także podziwiać miasto z niebiańskich wysokości. Opatija – od dziś magia Najpiękniejszego Adwentu nad morzem dostępna jest dla każdego! Bajkowe parki, bajecznie zagospodarowane place, ulice oświetlone setkami tysięcy lamp, romantyczne promenady wypełnione świąteczną atmosferą oraz liczne atrakcje, które uczyniły z Adwentu w Opatiji najpiękniejszą opowieść o tegorocznych świętach, są w zasięgu każdego, kto pragnie poczuć odrobinę magii i ciepła Świąt. Wspólnota Turystyczna Miasta Opatija przybliżyła Najpiękniejszy Adwent nad morzem wszystkim miłośnikom Chorwacji.

Na stronie internetowej Wspólnoty Turystycznej Miasta Opatija zamieszczono wirtualny spacer 360, który „przenosi” odwiedzających bezpośrednio w piękną scenerię zimowej sielanki nad brzegiem morza. Od wieńca adwentowego w Slatine po Adwent w Volosko, spacer w wirtualnej rzeczywistości daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi 19 adwentowymi atrakcjami. Przedstawiono je w 30 scenach, korzystając z formatu 360 stopni. W ten sposób goście z całego świata, którzy nie mogą poczuć na żywo magii Adwentu w Opatiji, mają możliwość doświadczenia jej za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego. 

Wszystko jest w zasięgu ręki, spacer po pięknie zagospodarowanym parku Angiolina strzeżonym przez wyjątkowe postacie Dziadków do Orzechów oraz wystawa krynolin wykonanych z roślin i kwiatówOdwiedzający mogą także „zapukać do drzwi” Słodkiej Chatki i dać się oczarować nieodpartej świątecznej atmosferze, każdego ze starannie zaprojektowanych adwentowych miejsc w Opatiji. Wspólnota Turystyczna Miasta Opatija ma nadzieję, że wirtualny spacer bożonarodzeniowy poruszy spragnione magii serca z całego świata. Klikając w link: https://www.visitopatija.com/adventska-virtualna-setnja/ z domowego zacisza, z każdego zakątka świata, wybierz się w wirtualny spacer po Opatiji i przeżyj Najpiękniejszy Adwent nad morzem!

Drodzy Przyjaciele, życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt, przesyłając Wam odrobinę świątecznej magii z baśniowej Opatiji! Opatija Tourist Board: www.visitopatija.com ; FB & Instagram: VisitOpatija

Foto: Studio Saršon

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top