BEZDROŻA: #ZaszczepSięCzytaniem – POPIERAMY AKCJĘ WYDAWNICTWA

Bezdroża, popularne wydawnictwo przewodników turystycznych i literatury podróżniczej, rozpoczęło w warunkach pandemii koronawirusa akcję promocyjną książek drukowanych, ebooków i autiobooków. Otrzymałem e-mail, który zacytuję:

. „Zapewne Pan wie, że większość salonów sieci EMPiK, a także innych tradycyjnych księgarń jest aktualnie zamknięta. Nie wiemy, do kiedy ta sytuacja potrwa, jednak ma ona wpływ na sprzedaż książek w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dlatego chcemy działać w inny sposób. W ramach naszych własnych księgarń internetowych już prowadzimy intensywną promocję wszystkich książek (drukowanych, ebooków i audiobooków), bieżące akcje mają szansę na osiągnięcie naprawdę dużych zasięgów. Chciałabym prosić Pana o wsparcie naszych obecnych akcji #ZaszczepSięCzytaniem. Zachęcamy w niej do pozostania w domu, a na optymalne wykorzystanie czasu serwujemy:

• książki drukowane -40% • wysyłka za 0.00 zł • ebooki z 50% rabatem • audiobooki po 12.90 zł • kursy wideo po 34.90 zł Tu link do promocji w księgarni: https://bezdroza.pl/promocje/ Prosimy poinformuj ją o naszych promocjach, oznacz w swoim wpisie nasz profil i oznacz hasztag #ZaszczepSięCzytaniem. Z góry dziękujemy! Pozdrawiam serdecznie Aleksandra Lisek PR MANAGER”

     Oczywiście popieramy tę akcję promocyjną. Od lat systematycznie publikujemy recenzje wydawnictw Bezdroży. Są przeważnie ciekawe, napisane dobrze i kompetentnie, zawierają mnóstwo rzetelnych, potrzebnych, czy wręcz niezbędnych turystom informacji o polskich i zagranicznych miastach oraz regionach, warunkach podróży, przepisach wizowych, celnych itp. a także zdjęć, planów i mapek. Przymusowe ograniczenie mobilności ludzi w okresie epidemii to zarazem czas, który warto przynajmniej częściowo przeznaczyć na lekturę książek. Także turystycznych, odbywając z ich pomocą wirtualne podróże, poznawanie światowych atrakcji oraz planowanie wyjazdów krajowych i zagranicznych, gdy tylko staną się one znowu możliwe.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top