AUSTRIA: STYRIA – ATRAKCJE NADCHODZĄCEJ ZIMY

Styria, kraina położona między lodowcem a termami, tej zimy ma w programie kolejne wielkie sportowe wydarzenie: od 14 do 25 marca 2017 r. w Schladming-Dachstein, Ramsau am Dachstein i w Grazu odbędą się Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych pod hasłem “Heartbeat for the world” – Styria obiecuje wspaniałą atmosferę. Dodatkowo, w styczniu w Schladming po raz 20. rozegrany zostanie nocny slalom „The Night Race“ i zapewne po raz kolejny wprawi w zachwyt tysiące kibiców.

Wszystkie osoby, które same jeżdżą na nartach, powinny skorzystać z okazji i zawrzeć bliższą znajomość ze styryjską kuchnią w schroniskach zrzeszonych pod szyldem „Kulinarium Steiermark”.

Oferują one pełny wybór regionalnych oraz sezonowych potraw i napojów, a także własnej roboty desery, oprócz dobrej kuchni zdobywając serca gości także styryjską gościnnością. Rozkosz dla podniebienia i balsam dla duszy.

Poza tym, jak zwykle, przybrane w białą szatę Zielone Serce Austrii jako zimowy kierunek urlopowy oprócz wypoczynku oferuje także atrakcje kulturalne i rewelacyjną kuchnię oraz prawdziwy raj dla rodzin. www.steiermark.com

        Pierwsze ogólnostyryjske Rodzinne Święto Nart!

17 grudnia nastąpi wielkie wydarzenie. Po raz pierwszy w historii, 33 ośrodki narciarskie i 3 ośrodki narciarstwa biegowego zaproszą wspólnie na Rodzinne Święto Nart 2016. Jego celem jest zaprezentowanie Styrii jako idealnego miejsca na rodzinny narciarski urlop. Będzie to największa rodzinna impreza w Austrii.

Różnorodny program premierowej edycji tego wydarzenia obejmuje m.in. kursy bezpiecznego zachowania na stokach i poza nimi, imprezy aprés ski i Kids Trophy (konkursy dla dzieci, na wesoło). W kolejnych latach impreza ta ma być stałym punktem styryjskiego kalendarza wydarzeń. www.steiermark.com/familienskifest

Zdjęcia: Narodowe Biuro Promocji Austrii

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top