AUSTRIA: SKICIRCUS ZIMA 2022/23

Dla tych, którzy nie znają jeszcze Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, pierwszą rzeczą, na którą się uśmiechniesz, jest długa nazwa. Jednak tak długo, jak nazwa jest, jest lista możliwości w najfajniejszym regionie narciarskim Alp. Region.

Który obejmuje dwa austriackie landy, łączy nie tylko 270 kilometrów nartostrad, 70 nowoczesnych wyciągów i 60 przytulnych, stylowych chat, ale ma również wyjątkowe wrażenia: ducha domu Lässig – czyli czystą atmosferę szczęście! To uczucie odnajdą tutaj kochające zabawę rodziny, wysportowani narciarze alpejscy i freeriderzy. Jak definiujesz to uczucie szczęścia?

Dla jednych to troska i ciepło, jakie odczuwa się od hotelu do szkoły narciarskiej, dla innych to perfekcja przygotowanych tras i nowoczesnych wyciągów. A może to głęboki, dziewiczy śnieg i „zdjęcia twarzy” wywołują uśmiech na Twojej twarzy? Dom Lässig to radość życia, przytulność i różnorodność, zróżnicowane i wyjątkowe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Jakie jest twoje osobiste uczucie szczęścia? Otwarcie 2 grudnia!

Zdjęcia: Alp Region

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top