AUSTRIA: SKICIRCUS SAALBACH OTWIERA SEZON

Popularny austriacki Cyrk Narciarski w Alp Region sezon zimowy 2021/22 otwiera 26 listopada. Zachęca, w przysłanej nam informacji, trochę żartobliwie od przypomnienia jego baaardzo długiej, pełnej nazwy.

 

Dla tych, którzy nie znają jeszcze Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, pierwszą rzeczą, na którą się uśmiechną, jest długa nazwa – czytamy w tej informacji. Jednak tak długą jak ona, jest też oferta możliwości wypoczynku i uprawiania sportów zimowych w tym regionie narciarskim Alp. Obejmuje on dwa austriackie landy, trzy ośrodki, łączy nie tylko 270 kilometrów nartostrad, 70 nowoczesnych wyciągów i 60 przytulnych, stylowych schronisk i pensjonatów, ale ma również wyjątkowe wrażenia: ducha domu Lässig – czyli czystą atmosferę szczęścia.

To uczucie odnajdą tutaj lubiące zabawę rodziny, wysportowani narciarze alpejscy i freeriderzy. Jak definiuje się to uczucie szczęścia? Dla jednych jest to troska i ciepło, z jakimi spotykają się w hotelu i szkółce narciarskiej. Dla innych to perfekcyjnie przygotowane trasy i nowoczesne wyciągi. A może to głęboki, dziewiczy śnieg i „zdjęcia twarzy” wywołują uśmiech na Twojej twarzy? Dom Lässig to radość życia, przytulność i różnorodność, zróżnicowane i wyjątkowe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Warto tu sprawdzić, jakie jest osobiste uczucie szczęścia.

Zdjęcie: Skicircus-Press

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top