GOŚCIE GLOBTROTERA – Z REDO TOUR NA KONIEC ŚWIATA

Na kolejnym spotkaniu Globtrotera gościliśmy firmę tutrystyczną Centrum Podróży REDO TOUR specjalizującą się w turystyce biznesowej i indywidualnej oraz w organizacji wyjazdów incentive. Powstało w listopadzie 2006 r. Zatrudnia specjalistów wielu dziedzin, których łączy ogromne doświadczenie w pracy. Średni staż każdego pracownika w branży turystycznej to ponad 20 lat. To ważne, bo żadna inna profesja nie wymaga tak dużej znajomości rynków lokalnych, różnic kulturowych oraz posiadania szerokich umiejętności organizacyjnych.

 

Swoją firmę przedstawiły nam panie Renata Kuźmińska i Dorota Chojnacka-Ścisło – właścicielki REDO TOUR;

„Naszą specjalizacją jest Turystyka Biznesowa, Turystyka Indywidualna, Konferencje i Szkolenia, Wyjazdy Incentive. Nasz zespół składa się ze specjalistów wielu dziedzin, których łączy jedno – ogromne doświadczenie w pracy. REDO TOUR zaufały liczne firmy m.in. AEC Pharma S.A., Aelia Polska, Boston Scientific polska, CIC Banques, Eurocash, Fox Internacional, HDI Polska, MCSI Ltd., Nikon, Pipelife, Swath Group Polska i wiele innych światowych korporacji. A w ogóle nasza firma to zespół ludzi, który porusza góry, przenosi skały, szuka igły w stogu siana i kijem zawraca każdą rzekę, kreując w ten sposób wydarzenia o bardzo unikalnym charakterze” – mówią właścicielki.

Przedstawione zostały przykładowe programy w których epecjalizuje się REDO TOUR z których najciekawsze to Islandia – kraina lodu i ognia, Ekwador z archipelagiem wysp Galapagos czy fascynujaca Namibia. Zrealizowano już kilkadziesiąt wyjazdów studyjnych do krajów Europy, Afryki, Azji, Australii i obu Ameryk.

Centrum Podróży Redo Tour jest przede wszystkim producentem wydarzeń turystycznych i incentive. Kreuje jednolity wizerunek każdej imprezy, a swoimi działaniami wspomaga markę, dla której pracuje. Posiada zagranicznych kontrahentów i kontakty z profesjonalistami w każdym zakątku świata, co stanowi gwarancję najwyższego standardu każdego wyjazdu indywidualnego lub incentive.

Centrum Podróży Redo Tour zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm. Pozwala to harmonijnie połączyć cele biznesowe z ciekawym programem turystycznym. Planuje i realizuje wymarzone wyjazdy indywidualne według osobistych preferencji. Dba o odpowiednią jakość pobytu, przelotu, ubezpieczenia i wszelkich innych wygód. Do każdej takiej szytej na miarę oferty dobierane są najlepiej pasujące elementy, które w połączeniu stworzą jedyny w swoim rodzaju wakacyjny wyjazd. Współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi touroperatorami, z katalogów których wybierana jest najlepsza oferta.

 

Redo Tour, to także VIP TRAVEL & HOLIDAY, czyli profesjonalna obsługa podróży oraz organizacja i realizacja niestandardowych wycieczek i pobytów wakacyjnych Klientów indywidualnych, oczekujących serwisu na najwyższym poziomie, przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Firma zapewnia nietuzinkowe oferty bez schematów, błyskawiczny dostęp do wszystkich lotów na całym świecie oraz rekomenduje najlepsze połączenia prywatne transfery, serwis pilotów i przewodników w każdym zakątku świata, zakwaterowanie w rekomendowanych hotelach, dopasowanych do gustu i oczekiwań Klienta, załatwia wszelkie formalności wizowe, korzystne pakiety ubezpieczeń a także 24-godzinny HELP LINE czyli pomoc w każdej niespodziewanej sytuacji jaka może przytrafić się turyście.

 

Jak zapewniają właścicielki Centrum Podróży Redo Tour Renata Kuźmińska & Dorota Chojnacka-ŚcisłoKażdy z naszych Klientów, jest dla nas ważny. Dlatego bez względu na zasobność portfela i charakter podróży jest dla nas VERY IMPORTANT PERSON!

 

Więcej informacji na stronie www.redotour.pl

 

 

 

Centrum Podróży Redo Tour Sp. z o.o.
03-902 Warszawa, ul. Jakubowska 10 lok. 2
tel. +48 22 616 60 61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Grzegorz Micuła

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top