Z KRAKOWA NA TENERYFĘ, GRAN CANARIĘ I ALICANTE

Ryanair uruchomi na zimę 2015 r. dwa nowe połączenia z Krakowa na Teneryfę i Gran Canarię oraz dodatkowe loty do Alicante. Przewoźnik wprowadza jeszcze jeden dodatkowy samolot. Z danych linii wynika, że zwiększenie liczby połączeń ma zapewnić 2 mln klientów rocznie i ma wygenerować 2 tys. miejsc pracy w rejonie Kraków Airport.

 

W nadchodzącym sezonie zimowym pasażerowie linii będą mieli do wyboru 25 połączeń z Krakowa, w tym 2 nowe kierunki na Teneryfę i Gran Canarię, oprócz Barcelony Girony ogłoszonej już wcześniej, oraz zwiększoną częstotliwość lotów do Alicante – z 2 obecnie do 3 połączeń tygodniowo. W sumie z Krakowa linie będą realizowały 106 lotów tygodniowo, obsługiwanych łącznie przez 3 samoloty.

– Z przyjemnością ogłaszamy dalszy rozwój rozkładu zimowego z Krakowa, z 1 dodatkowym samolotem, 2 nowymi kierunkami na Teneryfę i Gran Canarię oraz dodatkowymi lotami do Alicante. W br. w ofercie na zimę mamy 25 kierunków do wyboru co zapewni 2 mln klientów rocznie i 2 tys. miejsc pracy – mówi David O’Brien, główny dyrektor handlowy Ryanair. Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z nami z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny – dodaje.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top