WIZZ AIR: WIĘCEJ LOTÓW Z WARSZAWY, KATOWIC I GDAŃSKA

 

 

Od 25 czerwca 2015 r. Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie. Pasażerowie będą mogli polecieć do Stavanger w Norwegii. Z kolei od 24 i 26 czerwca przyszłego roku, będzie można polecieć tymi liniami z Katowic do Bristolu, Bolonii i popularnej w sezonie wakacyjnym Larnaki. Zapowiedziały one także zwiększenie częstotliwości lotów na popularnych trasach z lotniska w Gdańsku.

 

-Mamy dobre wieści dla pasażerów z Polski. Wizz Air poszerza swoją nisko kosztową ofertę. – mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air. Latem 2015 roku w siatce połączeń znajdą się nowe trasy: z Katowic do Bristolu, Bolonii i Larnaki oraz z Lotniska Chopina w Warszawie do Stavanger w Norwegii. Klienci Wizz Air w Gdańsku będą mogli cieszyć się większą ilością połączeń do Londynu Luton i Trondheim. Do samego Londynu od czerwca WIZZ oferować będzie trzy loty dziennie, co sprawi, że rozkład będzie jeszcze bardziej elastyczny, idealny na krótkie wycieczki oraz dopasowany do podróży biznesowych. – dodaje.

 

Bristol jest 106. lokalizacją w siatce połączeń Wizz Air. To niezwykle zróżnicowane miasto, położone w południowo-zachodniej Anglii, rozsławione jest oryginalną sztuką uliczną, zielenią i wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak most wiszący Clifton Suspension Bridge. Bolonia to miejsce, w którym entuzjaści kuchni włoskiej z pewnością odnajdą najlepsze lokalne przysmaki i będą mogli delektować się doskonałym winem.

 

Do Larnaki zapewne będą podróżować wielbiciele plażowania i słonecznej pogody. Miasto, dzięki swojemu położeniu, jest świetnym punktem wypadkowym na wycieczki. Łatwo wynająć w nim samochód lub skorzystać z oferty Wizz Air w tym zakresie. Położenie Larnaki daje możliwość szybkiego dotarcia do najciekawszych miejsc na wyspie Afrodyty.

 

Stavanger, nowe połączenie z lotniska w stolicy Polski, to miasto w Norwegii, popularne ze względu na przepiękne fiordy i wyjątkowo bogatą ofertę kulturalną. Od 25 czerwca Wizz Air ma też zwiększyć częstotliwość lotów na popularnych trasach z lotniska w Gdańsku. W systemie rezerwacji pojawią się 3 loty tygodniowo do Trondheim, a od 27 czerwca pasażerowie będą mogli korzystać z 3 rejsów dziennie do Londynu Luton.

 

Po wprowadzeniu czterech nowych tras, siatka Wizz Air urosła do 95 połączeń z Polski do 17 krajów. Bilety na nowych trasach Wizz Air są już dostępne w systemie rezerwacyjnym na stronie wizzair.com w cenach od 79 PLN.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top