WIGILIA GLOBTROTERA

WIGILIA GLOBTROTERA
         

 

Zgodnie z tradycją, już po raz 16-ty, 22 grudnia odbyła się Wigilia Globtrotera. Tym razem w restauracji „Hubertus” przy ul. Żurawiej w Warszawie.


Uczestniczyło w niej ponad 200 osób: członków naszego stowarzyszenia oraz liczne grono przyjaciół. Byli m.in. seniorzy dziennikarstwa a zarazem znani pisarze Olgierd Budrewicz i Zygmunt Broniarek, przedstawiciele świata mediów, dyplomacji, biznesu, sztuki, biur podróży i branży turystycznej, hotelarstwa, reklamy i wielu innych. Głównymi punktami programu było dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń oraz ogłoszenie nazwisk laureatów dorocznych Nagród Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników „Globtroter” za najciekawsze publikacje turystyczne w roku 2007.       

 
Otrzymali je koledzy: Adam GĄSIOR, Cezary RUDZIŃSKI i Zenon ZYBURTOWICZ, a wręczył prezes Stowarzyszenia Sławomir Bawarski. Głównymi sponsorami tegorocznej wigilii była spółka ASTRA – Polska  i Browar w Ciechanowie, którym serdecznie dziękujemy. Kilka godzin upłynęło w miłej atmosferze na rozmowach przy zimnych zakąskach, pierogach, słodyczach oraz winie i piwie.


Zamieszczamy kilka zdjęć Andrzeja Zarzeckiego z tej uroczystości. (a)

Dodane 23 12 07

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top