Wigilia Globtrotera w Kamienicy Artystycznej

Tegoroczna tradycyjna Wigilia SDP Globtroter po raz kolejny odbyła się w podziemiach Kamienicy Artystycznej na Pradze, gościnnie udzielonych nam przez jej właściciela Pawła Bruna, właściciela najstarszej warszawskiej firmy Krzysztof Brun i Syn działającej nieprzerwanie od 1796 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas wigilijnego spotkania życzenia wszystkim przybyłym złożył prezes SDP Globtroter Sławomir Lechosław Bawarski, który wręczył doroczne nagrody dziennikarskie Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER za najlepsze publikacje w 2014 roku. Nagrody GLOBTROTERA otrzymali dziennikarze: Magdalena Pinkwart, Dorota Petrus i nestor naszego stowarzyszenia red. Cezary Rudziński (po raz 15!). Honorowe dyplomy za wspieranie działalności SDP Globtroter otrzymali Paweł Brun i inż. Bogdan Pęski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezes Bawarski podziękował także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego dorocznego spotkania. W tym roku głównym daniem były pyszne pierogi i uszka z ekologicznej Pierogarni Piaski z Lubelszczyzny wyprodukowane z naturalnych składników bez konserwantów i GMO.

 

 

 

 

Ponad stuosobowa grupa członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia po podzieleniu się opłatkiem bawiła się przy suto zastawionych stołach tak dobrze, że niektórzy skończyli dopiero nad ranem. Było sympatycznie i niebiednie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top