PLL LOT: WYŻSZA POPRZECZKA W STANDARDZIE OBSŁUGI

 

 

Od 22 bm. pasażerowie LOT Business Class odprawiają się przy nowych stanowiskach w specjalnie wydzielonej, elegancko zaaranżowanej i nowoczesnej strefie. Rodziny z dziećmi zyskały kolejne dedykowane stanowisko odpraw dla maluchów, by wygodnie i atrakcyjnie rozpocząć wspólną podróż. Narodowy przewoźnik podnosi poprzeczkę w standardzie obsługi w swoim hubie – czyli na warszawskim lotnisku Chopina. Pasażerowie LOT Economy Plus, LOT Premium Class i LOT Business Class mają do dyspozycji wydzieloną strefę odprawy bagażowo-paszportowej.

 

LOT jako pierwsza linia lotnicza zastosował takie rozwiązanie w Polsce, co ciekawe tego typu rozwiązania stosowane są tylko przez niektórych przewoźników, którzy zazwyczaj udostępniają je tylko pasażerom klasy pierwszej. Nowa strefa odprawy została wydzielona z ogólnodostępnej hali odlotów. Wystrój tej przestrzeni celowo nawiązuje do Salonu Biznesowego LOT, tak by pasażerowie czuli się wyjątkowo od samego wejścia do terminalu. Wszystkie elementy strefy są wykończone eleganckimi, naturalnymi materiałami jak drewno, szkło i skóra. Akcenty zieleni i dyskretne podświetlenie tworzą wyjątkowość tego miejsca. Pasażerów wita consierge, który również pomoże w procesie odprawy.

 

Mamy w swojej flocie najnowocześniejsze samoloty Boeing 787 Dreamliner, które oferują naszym pasażerom najwyższy poziom komfortu, na pozostałych etapach podróży również podnosimy poziom obsługi – stąd nowa, wydzielona strefa umożliwiająca szybkie i wygodne dokonanie odprawy. – mówi Michał Leman, dyrektor Biura Rozwoju Produktu PLL LOT S.A.

 

To nie pierwsze w br. rozwiązanie PLL LOT S.A. podnoszące jakość obsługi pasażerów. W minionych miesiącach istotne zmiany wprowadzone zostały na pokładach samolotów. Warto przypomnieć chociażby nową klasę podróży LOT Economy Plus w rejsach krótkodystansowych, czy też nowy serwis restauracyjny i deserowy na pokładach Boeingów 787 Dreamliner. Kolejnym etapem jest podniesienie jakości obsługi pasażerów w HUBie, czyli na warszawskich lotnisku im. Fryderyka Chopina.

 

To nie jedyna nowość wprowadzana przez PLL LOT przed świętami. Równocześnie rozbudowane stanowisko Family chceck-in zostało specjalnie oznaczone i wyposażone w schodki, które ułatwiają najmłodszym pasażerom aktywny udział w procesie odprawy. Dodatkowe stanowisko odprawy pozwala małym pasażerom poczuć się jak dorosły, samemu podać dokumenty, odebrać kartę pokładową i co najważniejsze to wszystko bez kolejki. Takie stanowisko w Warszawie posiada tylko LOT. Najmłodszych wita sympatyczny symbol LOT-u, czyli żuraw.

 

– Specjalne stanowisku odprawy dedykowane rodzinom uruchomiliśmy już latem, jednak ze względu na jego ogromną popularność zostało ono dodatkowo rozbudowane.Zależy nam aby osoby podróżujące z dziećmi bez stresu i kolejek mogły przejść procedurę odprawy. Myślę, że szczególnie dla najmłodszych pasażerów będzie to miłe rozpoczęcie pierwszych podróży lotniczych. – dodaje Michał Leman

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top