RYANAIR: REKORDOWE ŚWIĘTA I NOWY ROK

 

 

Polskie rodziny rezerwują letnie wakacje chętniej i wcześniej, niż kiedykolwiek, w porównaniu z poprzednimi latami. Więcej polskich klientów już przed świętami zakupiło loty na wakacje. Pomiędzy 20 grudnia i 6 stycznia Ryanair przewiezie ponad 3,5 mln pasażerów, co oznacza wzrost aż o 500 tys. w porównaniu do 2013 r. – wynika z danych przewoźnika. Ryanair będzie obsługiwać loty w Wigilię do godziny 16,40 (GMT), a wznowi loty o godz. 07,40 (GMT) 26 grudnia br. w dniu Św. Szczepana, aby zapewnić klientom dotarcie do domu na święta.

 

Żadna inna linia lotnicza nie przewiezie w okresie świątecznym większej liczby rodzin niż Ryanair – mówi Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej. Warto zauważyć, że będziemy mieć większy ruch pasażerski niż kiedykolwiek, ponieważ obsłużymy ponad 3,5 mln osób w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na niskie ceny i największą ofertę połączeń polskie rodziny rezerwują letnie wakacje chętniej i wcześniej, niż kiedykolwiek.

 

W porównaniu z poprzednimi latami, więcej polskich klientów już przed świętami zakupiło loty na wakacje. Nowe połączenia krajowe cieszą się niesamowitym powodzeniem, m.in. dlatego, że umożliwiają Polakom z różnych stron kraju dotrzeć do swych bliskich szybko i tanio. Polskie rodziny mogą dużo zaoszczędzić dzięki wprowadzonemu w tym roku przez linię lotniczą Ryanair pakietowi usług Family Extra. Wszystko to sprawia, że Ryanair staje się naturalnym wyborem dla polskich rodzin i oferuje dużo więcej niż tylko najniższe ceny – dodaje.

 

LETNI ROZKŁAD LOTÓW I NOWE BAZY

 

Ryanair, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce ogłosiła swój letni rozkład połączeń na lato 2015, tj. o 3 miesiące wcześniej niż w 2013 r. Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 131 połączeń z Polski uruchomionych na sezon letni, w tym lotów krajowych, oraz korzystać ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe. Ryanair w tym roku otworzył w Polsce dwie swoje nowe bazy w Warszawie – w Modlinie oraz Gdańsku. Uruchomił także loty krajowe na trasach: Warszawa – Gdańsk, Warszawa – Wrocław i Gdańsk – Kraków.

 

DLA RODZIN – FAMILY EXTRA

 

Dzięki wprowadzonemu w tym roku przez linię lotniczą Ryanair pakietowi Family Extra, polskie rodziny mogą dużo zaoszczędzić podczas podróży. Mogą skorzystać m.in.: 50% zniżki dla dzieci na przydzielane miejsca, z 50% zniżki dla dzieci na bagaż rejestrowany, ze zniżki na usługę pierwszeństwa wejścia na pokład, 50% zniżki dla dzieci na ubezpieczenie podróżne.

 

Ryanair wprowadził także: zmniejszonej opłaty za niemowlę, darmowy bagaż podręczny do 5 kg dla niemowlęcia, podgrzewacze do butelek oraz przebierak dla niemowląt. Klienci z dziećmi maja także możliwość zabrania dwóch darmowych sztuk sprzętu dla niemowląt np. wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka turystycznego, które będą przewożone w luku. Mogą także wnieść fotelik samochodowy na pokład. Wprowadzono także 20% zniżki na trzeci lot z rodziną – Fly & Save bonus.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top