WIGILIA GLOBTROTERA 2013 W KAMIENICY ARTYSTYCZNEJ

 

 

Na tradycyjnej Wigilii Globtrotera AD 2013, na której już po raz drugi z rzędu spotkaliśmy się w Kamienicy Artystycznej przy ul. Białostockiej 22 na warszawskiej Pradze, przybyło ponad 150 członkiń i członków naszego Stowarzyszenia oraz niemałe grono przyjaciół i sympatyków tegoż. Prezes SD – P Globtroter Sławek Bawarski podziękował Pawłowi Brunowi, właścicielowi Kamienicy Artystycznej, za udostępnienie lokalu w którym mieliśmy możliwość spotkania się na naszej tradycyjnej Wigilii Globtrotera. Jak co roku wręczone zostały doroczne nagrody SD – P Globtroter.

 

W tym roku Nagrodami za najciekawsze publikacje dziennikarskie o tematyce turystycznej w roku 2013 uhonorowani zostali: red. Cezary Rudziński po raz czternasty oraz Adam Gąsior i Roderyk Więcek, obaj też nie po raz pierwszy.

 

Natomiast Nagrody za wspieranie działalności naszego Stowarzyszenia otrzymali Paweł Ludwicki – redaktor naczelny „Kuriera Warszawskiego” oraz Mariusz Gryżewski – wydawca magazynów ilustrowanych „VIP” i „Fakty”.

 

W części artystycznej wystąpiła grupa dzieci ze świetlicy TPD z ul. Łochowskiej na warszawskiej Pradze, które zaśpiewały kilka kolęd wspólnie ze zgromadzonymi. Spędziliśmy razem kilka sympatycznych godzin w swoim gronie. Do spotkania za rok, na kolejnej wigilii klubowej.

 

Zdjęcia autora.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top