Najlepsze rydze znajdziesz w Wierchomli

 

Rydze z Wierchomli

Rydze z Wierchomli

 

Specjalna oferta jesienna w hotelu WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT. Położona w Beskidzie Sądeckim urokliwa Wierchomla zaprasza na tegoroczne grzybobranie.

 

Rude rydze znajdziesz nie tylko w lasach, ale także w menu hotelowej restauracji. W trzygwiazdkowym Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort, od 1 września do 30 listopada br. miejsce w pokoju dwuosobowym w tygodniu kosztuje tylko 75 zł za osobę – w cenie znajduje się też śniadanie oraz możliwość korzystania ze SPA: basen, sauna, jacuzzi.

 

Jesienna aura zachęca do wędrówek po lesie, które sprzyjają nie tylko poszukiwaniu relaksu lecz również „darów natury”. W świerkowych lasach Beskidu Sądeckiego poza smacznymi rydzami w kniejach kryją się również inne grzyby. W okolicznych lasach Wierchomli znaleźć też można prawdziwki, borowiki i koźlaki. Natomiast zabiegi w SPA to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują zastrzyku energii przed nadchodzącą zimą. Chętni mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego siedmiodniowego jesiennego pakietu WELLNESS w promocyjnej cenie 1855 zł.

Pakiet zawiera: zakwaterowanie (siedem noclegów ze śniadaniami), kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało (2), masaż gorącymi kamieniami (1), masaż relaksacyjny całego ciała (1), kąpiele z hydromasażem (2) oraz zabiegi biczami szkockimi (2), aqua aerobic (1), wycieczkę w góry – Nordic walking lub fitness (1). Zabiegi odprężają, dostarczają wigoru.

 

{mosgoogle} 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top