WIEDEŃ W WARSZAWSKIEJ ZACHĘCIE

Już niedługo wszystkich Polaków zakochanych w sztuce (i nie tylko!) czeka nie lada gratka – Noc Muzeów. Dla mieszkańców Warszawy, a także gości odwiedzających stolicę w tym czasie mamy niespodziankę – w Galerii Zachęta będzie można wziąć udział w konkursie! Nagrodą będą pobyty w Wiedniu, sponsorowane przez miasto Wiedeń.

 

Noc Muzeów 2012 w Warszawie odbędzie się w weekend 19/20 maja 2012. Udział w obchodach 9. Nocy Muzeów w Warszawie zapowiedziały 204 placówki – nie tylko muzea, ale jak i galerie, domy kultury, biblioteki, kościoły, puby i kawiarnie, które przygotowują wystawy lub inne wydarzenia kulturalne specjalnie na tą niezwykłą noc.

 

 

My chcielibyśmy Państwa zaprosić do Galerii Zachęta, gdzie będzie na Państwa czekał specjalny punkt informacyjny miasta Wiedeń. Przy okazji będzie można wygrać jeden z 5 dwuosobowych pobytów w stolicy Austrii!

 

Jako miejsce konkursu specjalnie wybraliśmy Zachętę, która ma silne związki z wiedeńskimi instytucjami kultury i wielokrotnie realizowała z nimi wspólne projekty – mówi Zofia Koźniewska z Galerii Zachęta.

 

Wystarczy na miejscu wypełnić formularz i poprawnie odpowiedzieć na dwa pytania. Losowanie voucherów odbędzie się około północy. Wygrany pobyt w Wiedniu będzie można zrealizować w terminie, w którym odbędzie się wiedeńska Noc Muzeów, przypadająca w tym roku 6 października.

 

W imieniu WienTourismus serdecznie zapraszamy do Zachęty 19 maja już od godziny 19:00. Tego wieczoru sztuka zawładnie także placem przed galerią, pojawi się na murach jako projekcja multimedialna, będzie można ją oglądać pod gwiazdami, siedząc na trawniku przed galerią.

 

Przydatne linki: • Więcej o Nocy Muzeów: www.noc-muzeow.pl • Więcej o Zachęcie: www.zacheta.art.pl • Więcej o Wiedniu: www.wien.info/pl

 

Tomasz Krupa

 

Zdjęcia: Austria Info

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top