WĘGRY: ZIMOWE ZAPROSZENIE DO BUDAPESZTU

 

 

Turystyka węgierska przygotowała specjalną, Zimową Promocję Budapesztu, mająca na celu zwiększenie przyjazdów gości do naddunajskiej stolicy w okresie od 1 listopada 2014 r. do 5 kwietnia 2015 r. Wśród propozycji są m.in. kąpiel w gorącym SPA na wolnym powietrzu pod ciemnym, zimowym niebem. Lub sączenie grzanego, czerwonego wina w świetle tysięcy migających lampek z bożonarodzeniowego targu na placu Vörösmarty. Ewentualnie obfity, węgierski obiad na brzegach Dunaju z rozpostartą przed tobą majestatycznie oświetloną Dzielnicą Zamkową. A to są tylko przykładowe atrakcje, które Budapeszt ma do zaoferowana swoim zimowym gościom, i które czynią z niego czarujące miejsce, warte odwiedzenia zarówno zimą, jak i latem.

 

By zachęcić gości do dłuższego pobytu i umożliwić im jak najlepsze skorzystanie z zimowego wypadu do węgierskiej stolicy, wiodące hotele miasta po raz kolejny przygotowały specjalną promocję „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu”.

 

Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch”, lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście: Gellért, Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács.

 

Co czyni z tego miasta jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do spędzenia tegorocznych ferii zimowych. Inni partnerzy węgierskiej turystyki także oferują zniżki na swoje usługi, takie jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off , Tuk-Tuk, rejsy po rzece z Legenda Ltd., wstępy ze zniżką 50% do kąpieliska Széchényi oraz Ramady Aquaworldu.

 

W tym roku do akcji przyłączyli się również inni usługodawcy: restauracja Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum – Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi.

 

Do 31 grudnia goście w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana. Oferty można zamawiać w sklepie Expedii oraz Hotels.com, a także na stronie internetowej promocji: www.budapestwinter.com .

 

Zdjęcia: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top