WASZA TURYSTYKA – 10 LAT PORTALU

Na zdjęciu stoją od lewej: Marzena Markowska, Weronika Szabelewska, Klaudia Kopczyńska, Adam Gąsior
Marzena Markowska, Weronika Szabelewska, Klaudia Kopczyńska, Adam Gąsior /fot. Adam Fabisz

29 października minęło dziesięć lat od dnia, w którym na rynku pojawił się portal branżowy WaszaTurystyka.pl. Od tego czasu napisaliśmy 15 618 tekstów i wysłaliśmy do Was 2325 newsletterów z najważniejszymi informacjami z branży turystycznej. Chociaż w ostatnim roku wiele się zmieniło, to dalej jesteśmy tu dla Was i dziękujemy, że jesteście razem z nami.


Przez ostatnich dziesięć lat na portalu WaszaTurystyka.pl ukazało się ponad 15 tys. tekstów, wywiadów, felietonów. Wysłaliśmy do odbiorców 2325 newsletterów.

Zorganizowaliśmy dla Was już 13. edycji Forum Promocji Turystycznej, które stało się jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży turystycznej. Forum organizowaliśmy m.in. w Warszawie (w dwóch hotelach oraz Kamienicy Artystycznej), Wrocławiu (Novotel i Hydropolis), Łodzi (Orientarium), Radomiu (Lotnisko Warszawa-Radom) i Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).
W lutym 2021 po raz pierwszy zorganizowaliśmy Galę Waszej Turystyki, imprezę mającą na celu nie tylko nagrodzenie osób z „Listy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”, ale i spotkanie – mniej zobowiązujące – branży turystycznej. Druga edycja Gali odbyła się 13 stycznia 2023, a na kolejną zaprosimy Was już niebawem.

Dzień po dniu dostarczamy Wam aktualne i istotne treści dotyczące biznesu turystycznego. Dzielimy się naszymi przemyśleniami na temat kluczowych kwestii branżowych, prezentujemy opinie, udzielamy porad prawnych i publikujemy autorskie felietony. Wiemy też, że nasz codzienny newsletter jest dla wielu z Was pierwszym źródłem wiedzy przy porannej kawie. To dla nas ogromna radość, kiedy słyszymy takie opinie od naszych czytelników.

Weronika Szabelewska, Marzena Markowska, Agnieszka Puszczewicz, Donata Farys, Klaudia Kopczyńska

Naszą misją od samego początku było dostarczanie Wam najświeższych informacji, analityki oraz inspiracji z zakresu turystyki. W ciągu dziesięciu lat zaufało nam wiele osób, zarówno profesjonalistów z branży, jak i miłośników podróży. Razem z Wami śledzimy najważniejsze wydarzenia, dzielimy się informacjami z najróżniejszych zakątków świata oraz analizujemy trendy kształtujące oblicze dzisiejszej branży turystycznej.
Dziesięć lat to nie tylko czas na podsumowania, ale przede wszystkim spojrzenie w przyszłość. W nadchodzących latach portal WaszaTurystyka.pl kontynuować będzie swoją misję jako źródło Waszej wiedzy, które pozwala lepiej zrozumieć branże turystyczną. Będziemy nadal rozwijać naszą ofertę, dbając o to, abyście zawsze mieli dostęp do najważniejszych informacji i wielu inspiracji z zakresu turystyki.

Dziękujemy za te dziesięć lat pełnych przygód, ciekawych spotkań oraz fascynujących odkryć. Jesteśmy gotowi na kolejną dekadę wspólnych podróży i odkrywania nieznanych miejsc, a także też na nowe wyzwania i projekty, którymi będziemy się mogli z Wami dzielić.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top