WARSZAWA:TRANSMISJA NA ŻYWO KONCERTU NOCY LETNIEJ FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH

Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich odbędzie się w tym roku w dn. 25.05.2017 r. w ogrodach pałacu Schönbrunn. Biuro Promocji Miasta Wiednia WienTourismus we współpracy ze światowej sławy orkiestrą po raz pierwszy przygotowało transmisję na żywo tego wyjątkowo wydarzenia w warszawskim Zamku Królewskim oraz w trzech innych miastach.

 

Oto program: • 25.05.2017, godz. 20.30 • Transmisja koncertu na żywo prosto z Wiednia • Wstęp wolny • Ogród Dolny Zamku Królewskiego, Arkady Kubickiego Transmisja na żywo Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich zaplanowana została w Warszawie, a także w tym samym czasie w Barcelonie, w Pekinie oraz w Seulu (z uwzględnieniem przesunięcia czasowego).

WienTourismus we współpracy z Filharmonikami Wiedeńskimi zaprasza do Ogrodu Dolnego Zamku Królewskiego w Warszawie (Arkady Kubickiego) na transmisję na żywo realizowaną przez austriacką telewizję publiczną ORF. Wstęp jest wolny! Transmisja z Wiednia rozpoczyna się o godz. 20:30. Na wielkoformatowym, stylizowanym na glorietę ekranie LED będzie można zobaczyć Filharmoników Wiedeńskich pod batutą Christopha Eschenbacha i w akompaniamencie sopranistki Renée Fleming.

Dzięki kunsztownej stylizacji uczestnicy wydarzenia w Warszawie będą mogli poczuć się jak na koncercie w parku pałacowym Schönbrunn. Mottem przewodnim tegorocznego koncertu są bajki i mity, a w programie znajdą się utwory Antonína Dvořáka, Piotra Iljicza Czajkowskiego, Sergeja Rachmaninowa oraz Igora Strawińskiego. Dla gości dostępne będą darmowe koce piknikowe, a w przypadku deszczowej pogody zostały przygotowane specjalne przeciwdeszczowe peleryny. Okazją do organizacji wydarzenia tej rangi jest temat przewodni stolicy Austrii w 2017 r., tj.: „W rytmie Wiednia”, który promuje miasto Wiedeń jako stolicę muzyki.

Więcej informacji na temat wydarzenia i Wiednia jako stolicy muzyki dostępne jest na stronie: concert.vienna.info. Partnerzy medialni koncertu: Polityka, TOK FM. Partnerzy wydarzenia: Austrian Airlines, Mannerschnitten.

Zdjęcia: Austria Werbung 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top