WARSZAWA: OTWARCIE HOTELU ARCHE GEOLOGICZNA

W Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie najnowszego obiektu polskiej sieci hotelarskiej – Arche Hotel Geologiczna. Kolejna inwestycja tej sieci posiada zarówno interesujące, jak i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz młody zespół, na czele którego stoi Małgorzata Gipsiak, jako najmłodszy dyrektor hotelu w Polsce. Hotel urządzony w nowoczesnym stylu, którego surowa baza z mnóstwem szarości betonu, bieli i drewna została przełamana elementami złota i granatu. Znajduje się w nim 80 pokoi, w tym apartamenty posiadające aneksy kuchenne, umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków, które są ułatwieniem podczas dłuższych pobytów. Arche Hotel Geologiczna zlokalizowany jest przy Al. Krakowskiej, blisko lotniska Chopina, co również jest zaletą dla osób podróżujących.

 

Podczas otwarcia zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić cały obiekt, zapoznać się z nowocześnie urządzonymi pokojami oraz posmakować wyśmienitych potraw przygotowanych przez hotelową restaurację „Wydawka”. Zwieńczeniem otwarcia był recital młodej skrzypaczki Doroty Oleszkowicz. – Arche Hotel Geologiczna powstał dla osób, które lubią i chcą czuć się komfortowo będąc z dala od domu. Geologiczna jest już 12. hotelem w sieci Arche, jednak zupełnie innym od pozostałych, dlatego traktujemy nasze obiekty jako unikatową kolekcję. Każdy z nich ma swoją własną historię oraz niepowtarzalny styl. Oferujemy również zaplecze biznesowe, z kilkoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz miejsce na relaks, w którym znaleźć można oldschoolowe automaty do gier, piłkarzyki czy szeroki wybór gier planszowych. Piękne nowoczesne pokoje i apartamenty, smakowite jedzenie oraz relaksująca atmosfera są tym, co przyciąga naszych gości – mówi Małgorzata Gipsiak.

Sześciopiętrowy budynek, minimalistyczny w formie, z industrialnymi wnętrzami, zbudowany został w sąsiedztwie hotelu ARCHE KRAKOWSKA. To obiekt spełniający wymogi minimum trzech gwiazdek. Posiada 70 przestronnych, klimatyzowanych pokoi z myślą o zakwaterowaniu hotelowym gości biznesowych. Do ich dyspozycji są pokoje: jednoosobowe o pow. 19 m², dwuosobowe od 31 do 38 m² oraz apartamenty dwupokojowe (z sypialnią oraz wypoczynkowym salonem) 46 m². Znajdujące się w większości pokoi aneksy kuchenne dają możliwość przedłużonego pobytu. Na parterze znajduje się bar i restauracja Wydawka. Na terenie hotelu obowiązuje zakaz palenia. Pokoje i apartamenty wyposażone są w czajnik i telewizor z płaskim ekranem. Każdy ma łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Codziennie podawane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej. Ceny noclegów od 35 zł (BB – 45zł).

Do centrum Warszawy jest 7 km., do lotniska Chopina – 3,8 km. Sieć Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz miejskie. W 2018 roku ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Łącznie w obiektach mieści się 1887 pokoi hotelowych. W listopadzie oraz w grudniu otwarto 5 nowych obiektów. Przybyły: zabytkowe Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii, Arche Hotel Poloneza i Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Arche Hotel Lublin oraz Arche Residence Łódź. Arche Hotele zostały siecią roku 2018 w rankingu hotelarza 7Naj wyprzedzając zagraniczne sieci hotelowe. Łącznie Grupa posiada już 12 obiektów. Poza najnowszymi hotelami należą do niej m.in.: Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Hotel Częstochowa, Hotel Puławska Residence, Arche Hotel w Siedlcach, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Apartamenty hotelowe w Konstancinie – Jeziornie.

Grupa Arche – powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji. Poza działalnością deweloperską i hotelową zarządza siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej, jak i gastronomicznej.

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top