WARSZAWA: MEET THE BIDDER

Po pandemicznej przerwie odbyła się 30. jubileuszowa edycja branżowej imprezy Meet the Bidder. Przedstawiciele biur podróży z sektora incentive, luxury travel, agencji eventowych, touroperatorów i „podróży szytych na miarę” spotkali się w Warszawie na zaproszenie Travel Biddera.

Złotym Partnerem tej edycji była Arabia Saudyjska #VisitSaudi, która przywitała wszystkich gości spotkania daktylami z oazy Al-Asha oraz arabską kawą z kardamonem. Podczas spotkań przy stoliku i dzięki obejrzanym filmom uczestnicy wydarzenia mogli lepiej poznać atrakcje turystyczne tego mało znanego jeszcze kraju. Rozmowy biznesowe w ramach Meet the Bidder z polskimi touroperatorami prowadzili także międzynarodowi wystawcy z Jamajki, Izraela, emiratu Ras Al Khaimah, Etiopii, Grecji, Chorwacji, Cypru, Estonii i Brandenburgii. Swoją ofertę przedstawili też PLL LOT jak i przedstawiciele hotelarzy – w tym Mrągowo Resort & Spa, Vienna House, Melia, Barcelo Hotels, Movenpick, Kempinskia.

A także ciekawej iicjatywy turystycznej Przewodnicy Bez Granic i Sassy Warsaw – nowego klubu otwartego w Browarach Warszawskich. Z dostawców nowych technologii, po raz kolejny obecna była firma IncentiveApp Po części oficjalnej kontynuowana była podróż dookoła świata greckim koktajlem w restauracji Olivos w Browarach Warszawskich. Przysmaki i wino zafundowało warszawskie biuro Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej. Na koniec dnia Sassy zaprosił wszystkich na toast wykwintnymi drinkami. W ramach niespodzianki goście mogli pobawić się przy muzyce i wziąć udział w konkursach cypryjskich z nagrodami. Tort z fajerwerkami na 30. Edycję Meet the Bidder był zwieńczeniem tego dnia. Jesienna edycja Meet the Bidder już jest zaplanowana na 23 listopada 2022.

Zdjęcia: Meet the Bidder

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top