WARSZAWA: MEET THE BIDDER SMART FAIRS

29 marca w godzinach 11.00 – 19.00 w hotelu ARCHE HOTEL KRAKOWSKA (będącym Partnerem tego wydarzenia) odbędzie się 32. edycja MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder.

WYSTAWCY ZE ŚWIATA Z OFERTĄ DLA WYMAGAJĄCYCH ORGANIZATORÓW

Wezmą w niej udział profesjonalni usługodawcy z całego świata – DMC, hotelarze, narodowe organizacje turystyczne. Wśród odwiedzających pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów grupowych dla wymagających klientów, w tym incentive travel i eventów. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer Uczestnictwo potwierdziło 44 wystawców z 30 krajów świata. Dominują europejskie biura i hotele np. z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Włoch, Niemiec, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Islandii, Malty, Hiszpanii, Portugalii, Polski oraz Skandynawii.

Nie zabraknie także przedstawicieli z dalszych, egzotycznych kierunków podróży jak np. z Nepalu, Mauritiusa, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji czy Gruzji. Obserwujemy również wzrost liczby wystawców z kontynentu afrykańskiego: Kenii, RPA, Etiopii. Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie udane spotkania! W poniższym linku dostępna jest też agenda. https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

DOFINANSOWANIE LUB ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU

W ramach programu Hosted Bidder, potwierdzonym uczestnikom naszego wydarzenia oferujemy darmowy parking, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. TRAVEL EXPERIENCE INVITATIONS Po zakończeniu części B2B nasi wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych Invitations dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania oferty naszych wystawców: poznamy smaki z różnych stron świata, otrzymamy zaproszenia do wyjątkowych przeżyć, a niektórzy otrzymają szansę odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Warto zarejestrować się już dziś!

Travel Bidder Od ponad 10 lat tworzy i organizuje cykliczne spotkania B2B Meet the Bidder SMART Fairs dla MICE i Luxury Travel. Są one dedykowane profesjonalistom z branży MICE, organizatorom eventów i konferencji dla grup, luxury travel, a także usług dla turystów indywidualnych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top