WARSZAWA: BIKE EXPO 2024 NA STADIONIE NARODOWYM

Plakat BIKE EXPO 2024
Plakat BIKE EXPO 2024

Blisko 200 marek rowerowych i akcesoryjnych zaprezentuje swoją ofertę na EXPO Narodowym Teście Rowerowym, który odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę, 6 i 7 kwietnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Tegoroczna edycja, jak zapewniają jej organizatorzy, będzie wyjątkowa. Do dyspozycji wystawców oddano dwa piętra powierzchni ekspozycyjnych stadionu. Po kilku latach przerwy impreza wraca również na zadaszoną płytę stadionu, gdzie na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, w tym najlepsze dotąd tory testowe z przeszkodami i z podjazdem.
Gościem specjalnym BIKE EXPO 2024 będzie jeden z siedmiu w historii zwycięzców wszystkich kolarskich Wielkich Tourów – w tym czterech Tour de France – Chris Froome. Jedna z największych kolarskich legend spotka się z widownią na PGE Narodowym w sobotę 6 kwietnia.
W niedzielę gościem będzie również Maciej Bodnar,, jeden z zaledwie czterech polskich zwycięzców etapów Wielkiej Pętli. W programie są również spotkania z innymi gośćmi i uznanymi propagatorami kolarstwa i kultury rowerowej w Polsce.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top