WARSZAWA: BERLIŃSKIE A&O HOSTELS WCHODZĄ DO POLSKI

W 2019 r. największy właściciel hosteli w Europie a&o Hostels otworzy swój pierwszy obiekt w Polsce. Dzięki pierwszemu hostelowi w Warszawie, berlińska grupa a&o Hostels rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów. Dawny biurowiec w dzielnicy Wola zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek.

 

Chief Investment Officer a&o Henri Wilmes zapewnia, że obiekt ten będzie największym markowym hostelem w polskiej stolicy. Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec na zachód od centrum miasta, położony jest zaledwie około dziesięciu minut drogi od dworca kolejowego i wielu innych popularnych miejsc. W ten sposób spełnia podstawowe kryteria obiektów a&o – „bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i potencjał”. W dzielnicy tej powstają aktualnie nowe biurowce, mieszkania i hotele.

Przez Warszawę do ekspansji w Europie Wschodniej

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży”, mówi Henri Wilmes i jednocześnie podkreśla rosnącą atrakcyjność blisko 1,8-milionowej metropolii jako jednego z najważniejszych celów podroży w Europie: „Rozpoczęcie naszej obecności w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej”.

„Everyone can travel” – wypoczynek, podróże służbowe, grupowe i indywidualne

Dostawca noclegów a&o, który od 2000 r. specjalizuje się w podróżach grupowych i młodzieżowych, jest również polecany jako alternatywa dla osób podróżujących służbowo i indywidualnie: ceny zakwaterowania rozpoczynają się od 12 euro. a&o oferuje centralne lokalizacje, komfort i jakość, jak również nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana krok po kroku we wszystkich obiektach.

Tekst i zdjęcie: materiały prasowe a&o

O hostelach a&o

Od 2000 r. a&o prowadzi 34 obiekty w 21 miastach i 6 krajach: Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Dania i Włochy. Sieć a&o rocznie rośnie o ponad 15%. Oferuje 24 000 łóżek i szczyci się ponad 4 milionami noclegów w 2017 r., w którym odnotowała sprzedaż na poziomie 134 milionów euro.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top