WAKACYJNA FotoGeA

W nowym – sierpniowo wrześniowym numerze FotoGEA.com, który jest już do pobrania z sieci, wiele miejsca poświęcono fotoreportażowi. Duży materiał pokazuje relację z fotograficznej wizyty w Stoczni Gdańskiej, a miesięcznik zamyka rozmowa ze znakomitym polskim fotografikiem Witoldem Krassowskim i jego fotoreportaż z Afganistanu.

 

 

Ponadto czwartym numerze FotoGEA.com można przeczytać:

 

• Opowieść Agnieszki Sowińskiej z Chin.

 

• Relację z wyprawy Marka Waśkiela po Cyprze

 

• Jako miejsce atrakcyjnych plenerów o każdej porze roku redakcja proponuje Suwalszczyznę.

 

• Janusz Czajkowski w swym stałym felietonie porusza temat męczących wyborów – ale dotyczących tylko zdjęć.

 

• Nie brakuje też wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „Statyw to podstawa”. Rubryka Geagadżety opowiada o nowinkach pośród fotograficznego sprzętu.

 

• W tym numerze nadal jest obecna bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

 

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF. Autorzy poszczególnych artykułów przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad.

 

Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi przy takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu jest to czasopismo nowe i ciekawe, warte przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania. ]

 

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i kliknąć “Wyślij”.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top