Trzeci numer miesięcznika FotoGeA.com

Kilka tysięcy prenumeratorów już poznaje zwartość trzeciego numeru miesięcznika FotoGeA.com. Jak zwykle wiadomość o nowym numerze dotarła do nich jako do pierwszych.

 

Inne osoby po zarejestrowaniu się na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 bez najmniejszych problemów otrzymają link do pobrania własnego miesięcznika FotoGeA.com (plik pdf).

 

W trzecim numerze FotoGeA.com miłośnicy podróżowania i amatorzy fotografowania otrzymują jeszcze więcej ciekawych wiadomości, porad i co najważniejsze mogą zobaczyć wiele znakomitych i inspirujących zdjęć. Dobre i czytelne zdjęcia to jeden z atutów tego miesięcznika.

 

 

Trzeci numer FotoGeA.com:

 

• Otwiera reportaż Oli i Włodka Serwińskich z ich afrykańskiej podróży od stóp po szczyt Kilimandżaro.

• W wakacyjne nastroje wprowadza kolorowa pocztówka Marcina Wierzbickiego z Czarnogóry – kraju, który jest coraz bardziej popularnym celu wakacyjnych wypraw naszych rodaków

• O tym, że inspiracją do fotograficznej podróży może być spektakl teatralny piszą Monika i Robert Wiśniewscy, którzy relacjonują swoje spotkanie z Izraelem.

 

• Z kolei Marek Waśkiel wskazuje na Bieszczady jako miejsce atrakcyjnych plenerów o każdej porze roku.

• Janusz Czajkowski w swym stałym felietonie przypomina, że na dobre zdjęcie trzeba poczekać.

• W końcu numeru czytelnicy znajdą bardzo refleksyjny wywiad z Darkiem Raczko o fotografii podróżniczej. Niezwykle przydatny dla wszystkich początkujących fotografów, którzy marzą o egzotycznych wyprawach!

 

• Nie brakuje też wieści ze świata i z Polski w rubrykach GeaMix i GeaZoom oraz praktycznych porad m.in. w materiale „Czas na słoneczne portrety i pejzaże”. Rubryka Geagadżety opowiada o nowinkach pośród fotograficznego sprzętu.

• W tym numerze pojawiła się nowa rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

 

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wypełnić formularz na stronie: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i klikąć “Wyślij”. Także poprzez wypełnienie tego formularza otrzymuje się dostęp do numerów archiwalnych magazynu Magazyn FotoGeA.com

 

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF. Autorzy poszczególnych artykułów w pierwszym numerze przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad.

 

Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi w takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu powstało czasopismo nowe i ciekawe, warte przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania.

 

Każdy z numerów FotoGeA.com to zawiera m.in.:

 

• bogato ilustrowane reportaże z podróży wraz z informacjami jak fotografować

• inspirujące artykuły o tym jak i kiedy fotografować

• podpowiedź miejsca na udany plener lub wyprawę

• przegląd nowości sprzętowych i książkowych

• felieton o własnej drodze do fotografii

• praktyczne porady np. jaki obiektyw wybrać do swojej pierwszej lustrzanki i co zabrać na plener w Polsce lub w czasie dalekich ekspedycji.

 

W rubryce FotoForum przedstawione są zdjęcia kilku debiutantów, a numer zamyka wywiad oraz przedstawienie sylwetki i zdjęć mistrza fotografii podróżniczej. Pod adresem http://www.fotogea.com działa redakcyjny blog.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top