Tomasz Pędzik, dyrektor przedstawicielstwa DZT w Warszawie prezentuje bilans roku 2023 i plany na rok 2024

NIEMCY: TURYSTYCZNY BILANS ROKU 2023 I ZAMIERZENIA NA 2024.

Tradycyjne spotkanie prasowe zorganizowane przez warszawskie przedstawicielstwo DZT – Niemieckiej Centrali Turystyki podsumowujące rok miniony oraz zapowiadające najważniejsze wydarzenia turystyczne w Niemczech w bieżącym, prowadził, jak zwykle, dyrektor Tomasz Pędzik. Powiało optymizmem, gdyż zarówno niemiecka turystyka przyjazdowa, jak i światowa osiągnęły, po „covidowym” załamaniu lat 2020-2021, lepsze wyniki, niż przed pandemią.

NIEMCY: TURYSTYCZNY BILANS ROKU 2023 I ZAMIERZENIA NA 2024. Dowiedz się więcej »