ŚLĄSK: LAUREACI XX FESTIWALU ŚLĄSKIE SMAKI
15 maja opublikowaliśmy relację z prezentacji w Warszawie śląskiej kuchni, z zapowiedzią jej festiwalu. Odbył się on w tym roku w Koszęcinie, a od organizatorów otrzymaliśmy informację o jego laureatach.
ŚLĄSK: LAUREACI XX FESTIWALU ŚLĄSKIE SMAKI Dowiedz się więcej »


