NIEMCY: FRANKONIA I SAKSONIA–ANHALT ZAPREZENTOWAŁY SWOJE ATRAKCJE TURYSTYCZNE
Frankonia i Saksonia–Anhalt zaprezentowały w Warszawie swoje atrakcje turystyczne w trakcie konferencji prasowej zorganizowanej przez przedstawicielstwo DZT – Niemieckiej Centrali Turystyki w Polsce.
NIEMCY: FRANKONIA I SAKSONIA–ANHALT ZAPREZENTOWAŁY SWOJE ATRAKCJE TURYSTYCZNE Dowiedz się więcej »

