SZWAJCARIA: PEŁNA INSPIRACJI

Obraz1Jesień coraz bliżej. Dla nas to bardzo dobra wiadomość, bo jesień w Szwajcarii jest magiczna. Kusi kolorami i całą gamą aktywności.

 

Pomysły na jesień.

Obraz2

Szwajcaria jesienią.

W Szwajcarii jesienią nie ma czasu do stracenia. Ta niezwykła pora roku jest zbyt krótka na to, co Szwajcaria ma do zaoferowania. Magiczne kolory, górskie wędrówki, szlaki rowerowe, lokalne targi, pyszne jedzenie i liczne winiarskie wydarzenia. To idealny czas, by wybrać się w podróż do Szwajcarii.

Jesienne inspiracje

 

 

 

 

 

Specjalna promocja.

Obraz3

Swiss Travel Pass.

Jesienią po raz kolejny startuje promocja biletów Swiss Travel Pass (STP). Od 19 września do 31 października będzie można kupić 4-dniowy bilet w niższej, promocyjnej cenie. Swiss Travel Pass będzie można wykorzystać do 6 miesięcy od zakupu (najpóźniej do 23 kwietnia).

Szczegóły promocji

 

 

 

 

 

Nature Spa.

Obraz4

Potrzebuję relaksu.

Odrobina relaksu w idyllicznych plenerach Szwajcarii? Może trochę ochłody w naturalnym basenie, kąpiel leśna, rozlużnienie w gorącej wodzie z widokiem na Alpy, kąpiel lodowa w zimnym górskim jeziorze lub pływanie po jeziorze na łodzi z sauną? Nasze inspiracje na najpiękniejsze miejsca na relaks w naturze.

 

 Wyjątkowe SPA dla każdego

 

 

Swisstainable Veggie day.

Obraz5

Zrównoważona gastronomia.

Swisstainable, czyli zrównoważony rozwój to szwajcarski sposób na życie. W tym roku Switzerland Tourism koncentruje się kulinarnej ofercie Szwajcarii. Cel? Zaangażowanie jak największej liczby restauratorów i gości do ruchu Swisstainable Gastronomy. Pierwszym wydarzeniem inicjującym będzie Swisstainable Veggie Day już w październiku.

Dowiedz się więcej

 

 

 

100% Kobiet.

Obraz6

 

Film z kobiecej wyprawy zwycięża!

Nasz film 100% Women World Record zwyciężył w kategorii Adventure needs Women! w konkursie Adventure in Motion. Będzie wyświetlany na Adventure Travel World Summit w Lugano 5 października. Tu wybierany będzie '2022 Adventure in Motion – Best Film’. Trzymamy kciuki!

 

 Zobacz naszą film

 

 

 

Biegaj i zwiedzaj.

Obraz6

 

Turystyka miejska.

Bieganie to świetny sposób na poznawanie szwajcarskich miast. Biegacz Mike Zimmermann odkrywa 4 z nich: Zurych, Genewę, Lugano i Bazyleę. Poznaje najpiękniejsze zabytki oraz ukryte w tych miastach perełki na 3 różnych trasach. Dzięki filmom każdy może poszukać inspiracji. Łączymy ruch i przyjemności.

 

 Więcej o kampanii

 

 

 

Podróże bez barier.

Obraz6

 

Ze specjalnymi potrzebami.

Szwajcaria nie ma barier. To idealny kierunek turystyczny dla podróżnych potrzebujących pomocy, wsparcia i opieki pielęgniarskiej podczas urlopu, poruszających się na wózku inwalidzkim lub podróżujących z małymi dziećmi. Tu nikt nie jest zdany sam na siebie, lecz może liczyć na pomoc i rzetelną informację, która ułatwi każdą podróż.

 

 Podróżowanie bez barier!

 

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top