SZWAJCARIA: NADESZŁA JESIEŃ

Obraz1Nadeszła jesień. Liście powoli zmieniają barwę. To pora roku, która w Szwajcarii oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń. A pomysłów i inspiracji na aktywne spędzenie czasu nie brakuje. Przedstawiamy kilka z nich, wierzymy, że będą inspiracją w Państwa pracy i podróżach

 

Specjalna promocja.

Obraz2

Swiss Travel Pass.

19 września wystartowała po raz kolejny jesienna promocja biletów Swiss Travel Pass (STP). 4-dniowy bilet w niższej, promocyjnej cenie można kupić jeszcze do 31 października. Swiss Travel Pass będzie do wykorzystania do 6 miesięcy od zakupu (najpóźniej do 23 kwietnia).

Szczegóły promocji

 

 

 

 

 

Swisstaianable Academy.

Obraz3

Zostań ekspertem!

Swisstainable Travel Academy to kurs, który składa się z czterech modułów dostarczających wiedzę o swisstainable i o Szwajcarii jako zrównoważonym celu podróży. Ukończenie wszystkich modułów, na które składają się materiały tekstowe, filmy oraz quizy, zostaje poświadczone certyfikatem oraz otrzymaniem tytułu Swisstainable Travel Expert..

Link do rejestracji

 

 

 

 

 

Najdłuższy pociąg.

Obraz4

Bijemy rekord świata!

W sobotę 29 października 2022 r. w ramach obchodów 175-lecia kolei szwajcarskich odbędzie się oficjalna próba bicia rekordu świata. Koleje Retyckie (RhB) podejmą tego dnia oficjalną próbę uruchomienia najdłuższego pociągu pasażerskiego na świecie, który pojedzie trasą światowego dziedzictwa UNESCO Albula/Bernina z Preda do Bergün i dalej przez wiadukt Landwasser

 

 Więcej o rekordzie

 

 

Jesienne inspiracje.

Obraz5

Aktywna jesień.

Jesień to idealny czas na aktywność w terenie. Przejażdżka rowerem, rozwiązywanie zagadek, gra w golfa, obserwacja zwierząt czy spacer pośród przepięknych jesiennych krajobrazów to tylko część z inspiracji i propozycji na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu i rozkoszowanie się jesiennym obliczem Szwajcarii.

Aktywne inspiracje

 

 

 

Najstarsza restauracja.

Obraz6

 

120 lat tradycji!

Najstarsza restauracja wegetariańska na świecie liczy ponad 120 lat i mieści się w historycznym centrum Zurychu, przy tętniącej życiem ulicy handlowej Bahnhofstrasse. Można się tu delektować smakiem ponad 100 dań wegańskich i wegetariańskich. Restauracja Hiltl wpisana została do Księgi Rekordów Guinnessa.

 

 Dowiedz się więcej

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top