SZWAJCARIA: GRUDZIEŃ 2022

Obraz1Nie ma lepszego kierunku dla wielbicieli sportów zimowych niż Szwajcaria, tu na narty można w się wybrać w sposób chroniący środowisko – komunikacją miejską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kampanią ride&slide, do której zaprosiliśmy mistrza slopestyle Andriego Ragettli. A skoro już o freestylu mowa, to zachęcamy Państwa również do przeczytania inspirującej zimowej opowieści z regionu Engandyny.

 

Zima w Szwajcarii

Obraz2

Sezon zimowy w toku

Kolejny sezon zimowy przed nami. Na Schilthornie, w regionie Engadyny, w Saas Fee, Zermatt, właściwie już w całej Szwajcarii pojawili się pierwsi narciarze. Regiony i destynacje są gotowe na zimę. Nowe atrakcje, specjalne oferty, wszystko, czego potrzebują miłośnicy zimy. Nasza zimowa prezentacja to krótkie podsumowanie sezonu 22/23

Zobacz naszą prezentację

 

 

 

 

 

Kampania ride&slide

Obraz3

Pociągiem na stok!

Kampania ride&slide to nowa koncepcja Switzerland Tourism na zimę 2022/23. Ma na celu promocję podróżowania pociągiem na stok w sposób zrównoważony, komfortowy i ekonomiczny. Kampania pokazuje, jak łatwo podróżuje się transportem publicznym. Do udziału w kampanii zaproszony został Andri Ragettli, mistrza świata w slopestyle.

Więcej o kampanii

 

 

 

 

 

Zimowa opowieść.

Obraz4

Freestylowa rodzina.

Engadyna uznawana jest za kolebkę sportów zimowych. Tu też długą historię ma freestyle. Na jego rozwój ogromny wpływ mieli Nick i Sabrina Nussbaum, którzy od zawsze żyli pasją, nie tracąc z oczu zabawy i przyjemności w połączeniu z kreatywnością i akrobatyką. Taką postawę wobec życia przekazali swojemu synowi Nalu, który kontynuuje zapisywanie kart historii freestylu w rejonie..

 

 Inspirująca opowieść

 

 

 

 

 

Hotele przy stokach.

Obraz3

Na nartach do drzwi hotelu.

Hotel przy samym stoku to idealna baza wypadowa dla każdego amatora jazdy na nartach. Ogromna wygoda oraz przywilej bycia pierwszym na górze i zjazdy po świeżo przygotowanych trasach. Przedstawiamy hotele, które oferują taką możliwość.

Hotele ski-in ski-out

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top