SŁOWACJA: ZIMOWE ATRAKCJE 2010/2011

Słowacja, która dorobiła się już całkiem przyzwoitej zimowej bazy sportowej i wypoczynkowej inwestuje w nia nadal. Całkowity koszt wszystkich ostatnich inwestycji wynosi około 30 milionów EURO.

 

W ośrodkach Jasna Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica i Kubinska Hola uruchomione zostaną nowe kolejki krzesełkowe. Powstaną nowe sztucznie naśnieżone nartostrady, restauracje przy stokach oraz bezpłatne parkingi.

 

HIT-em tegorocznego sezonu zimowego na Słowacji będzie wspólny karnet narciarski dla Wysokich Tatr oraz SLOVAKIA SUPER SKIPASS, który obowiązywać będzie w największych słowackich ośrodkach narciarskich: Jasna Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec, Parksnow Strbskie Pleso, Donovaly i Wielka Racza.

 

 

 Dodatkową atrakcją i sposobem na oszczędzanie środków jest zakwaterowanie się w hotelach i pensjonatach, które są partnerami ośrodków narciarskich. W taki sposób przy pobytach wielodniowych otrzymuje się zniżki aż do 30% na skipassy, zakwaterowanie, wstępy do termalnych parków wodnych, restauracji, szkół narciarskich, ski serwisów i wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Pozdrawiam i zapraszam na zimowy wypoczynek do Słowacji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top