SŁOWACJA ZAPRASZA: DNI OTWARTYCH PIWNIC NA ŚW. URBANA

 
 
Słowaccy winiarze zapraszają, już po raz siódmy, na DNI OTWARTYCH PIWNIC NA ŚW. URBANA ®. Ich najbliższa edycja odbędzie się w dniach 24 – 25 maja 2013 na Małokarpackim Szlaku Winnym w miejscowości Modra, na południu Słowacji.
 
Winne piwnice otwarte będą w piątek 24 maja w godzinach 14:00 – 21:00 oraz w sobotę 25 maja w godz. 12:00 – 21:00. Wspólnie z właścicielami winnic przygotowano ponad 100 starych, urokliwych piwnic, w których można będzie delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win. 
 
Bilety wstępu w cenie 40 € (w tym talon o wartości 20 € na zakup win) można rezerwować pod adresem: Zrzeszenie Małokarpacki Szlak Winny – Małokarpacki Ośrodek Oświatowy, Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89, E-mail: mvc@mvc.sk, www.mvc.sk
 
 
Bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu każdy otrzyma kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic” oraz inne niespodzianki.
 
Kolejne Dni Otwartych Piwnic na św. Urbana zapowiadają się więc jako niepowtarzalne i miłe przeżycia w atmosferze wiosenno-letniego, sobotniego popołudnia.
 
Więcej informacji na temat winiarstwa na Słowacji znajdą Państwo na stronie – www.winoslowackie.pl. Naprawdę warto na nią zajrzeć!
 
Zdjęcia: Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top