SŁOWACJA: SEZON ZIMOWY OTWARTY !

STARTUJE NARCIARSKA KARUZELA NA SŁOWACJI !!!

W tym tygodniu rozpoczyna się sezon narciarski w Wysokich i Niskich Tatrach. We wtorek, 15 grudnia 2009, jako pierwszy uruchomił swoje wyciągi PARK SNOW Štrbské Pleso. Dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy w dniu otwarcia odwiedzili PARK SNOW Štrbské Pleso – jazda na nartach była gratis !!! Więcej informacji o nim na: www.parksnow.sk

Od piątku 18 grudnia 2009 otwierają sezon narciarski kolejne słowackie ośrodki: PARK SNOW Donovaly, PARK SNOW Veľká Rača, Bachledova Dolina www.skibachledova.sk, Tatrzańska Łomnica www.vt.sk i Jasna Niskie Tatry www.jasna.sk. Cena karnetu w dniu rozpoczęcia sezonu tylko 1 EURO !!! Pakujemy walizki, zabieramy narty lub deski i jedziemy na Słowację.

 

Mieszkańcom Warszawy i okolic przypominam, że od końca października br. ze stolicy Polski do Popradu/Tatry kursuje samolot słowackich Linii Lotniczych Danube Wings. Samoloty z lotniska Okęcie wylatują 3 razy w tygodniu. W środy i piątki o godz. 21.20 z przylotem o godz. 22.40 a w niedziele o godz. 13.50 z przylotem o godz. 14.50 /www.danubewings.com/. Na wszystkie przeloty z Warszawy do Popradu/Tatry przewóz nart oraz snowboardów – GRATIS !!!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top