NA NARTY DO GRENOBLE

Z myślą o narciarzach LOT Charters uruchamia w sezonie zimowym 2009/2010 bezpośrednie połączenie do Grenoble oraz umożliwia bezpłatne przewiezienie sprzętu narciarskiego. Na sezon zimowy linia proponuje także Taryfę Rodzinna – ofertę promocyjną przygotowaną pod kątem ferii zimowych, dającą 100% zniżkę na opłatę taryfową dla dziecka podróżującego z rodzicem.

 

Na przełomie listopada i grudnia uruchomiono specjalne bezpośrednie połączenie narciarskie do Grenoble, startujące w każdą sobotę. Dodatkowym elementem oferty jest możliwość przewiezienia sprzętu narciarskiego do 10 kilogramów bez żadnych opłat dodatkowych. Formuła Charters MIX zakłada udostępnienie klientom indywidualnym bezpośrednich połączeń do najatrakcyjniejszych kierunków urlopowych.

 

Tego rodzaju przeloty zazwyczaj zarezerwowane są wyłącznie dla biur podróży. Sprzedaż biletów w ramach Taryfy Rodzinnej wystartowała z końcem listopada. Terminy przelotów dostosowane są do terminów ferii zimowych we wszystkich województwach w Polsce – od 15 stycznia do 28 lutego 2010. W ramach oferty na bilet dziecka podróżującego z rodzicem obowiązuje 100% zniżka taryfowa – jedyny koszt to opłaty dodatkowe.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top