SŁOWACJA: XVII. DNI OTWARTYCH PIWNIC

Po raz siedemnasty Słowacja zaprasza gości, także z Polski, na jesienny Małokarpacki Szlak Winny. Wspólnie z właścicielami winnic Organizatorzy Dnia Otwartych Piwnic, który, tradycyjnie, rozciągnie się na dwa dni: 25 i 26 listopada 2016 r. i obejmie tereny winiarskie od Bratysławy aż po Trnavę, przygotowali ponad 150 starych, urokliwych piwnic, w których można będzie delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win.

 

Imprezie, która w piątek 25.11. rozpocznie się o godzinie 14, a w sobotę 26.11. już o 12.00 i w oba dni trwać będzie do godz. 21.00, towarzyszyć będzie bogaty program kulturalny i gastronomiczny. Degustować będziemy można także młode wina rocznika 2016.

Bilety wstępu w cenie 50 EUR (w tym 25 € talon na zakup wina) można rezerwować pod adresem: Małokarpacki Ośrodek Oświatowy Horná 20, Modra, tel.: 00421/33/643 34 89 E-mail: mvc@mvc.sk, www.mvc.sk

Bilet upoważnia jego posiadacza do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win.

Przy zakupie biletu otrzymywać się będzie kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic” oraz inne niespodzianki.

Zapowiadają się więc kolejne, niepowtarzalne i miłe przeżycia we wspaniałej winiarskiej atmosferze.

 

Zdjęcia: Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top