RYANAIR: NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO MALAGI

 

Od 27 października br. linia lotnicza Ryanair uruchamia nowe połączenie z Warszawy-Modlina do Malagi. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Zmienione zostały także opłaty za przewóz sprzętu sportowego. Ceny biletów z Warszawy–Modlina do Malagi zaczynają się już od 129 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty) na podróż w listopadzie oraz na początku grudnia i są już dostępne w sprzedaży. Oferta jest ważna do czwartku 30 kwietnia br., do północy. Dodatkowo przewoźnik ogłosił wielką wyprzedaż biletów na loty z i do: Warszawy, Gdańska i Wrocławia.

 

Ceny kształtują się już od 9 zł. Oferta na loty w maju i czerwcu 2015r. jest ważna tylko 30 bm. – Dynamicznie rozszerzamy ofertę z Mazowsza i cieszymy się, że możemy zaoferować 29 połączeń tegorocznej zimy, w tym 6 nowych tras do Malagi, Alicante, Anten, Kopenhagi, Kolonii i Lizbony . – mówi Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair. Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z naszymi liniami z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń.

 

Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny – dodaje.

 

Od 28 kwietnia Ryanair zmienił opłaty przewozu sprzętu sportowego dzieląc go na różne kategorie. Ma to ułatwić podróżowanie w najniższych cenach w Europie. Pasażerowie linii mogą teraz przewozić: rower, sprzęt sportowy dużego rozmiaru tj. deski surfingowe, kajaki itp. w cenie 60 euro w jedną stronę, narty w cenie 40 euro w jedną stronę (opłata obniżona z 50 euro), torbę do golfa – za 30 euro w jedną stronę (obniżona z 50 euro) i mały sprzęt sportowy tj. wędka, kula do kręgli, rakiety do tenisa, kij hokejowy itp. – za 30 euro w jedną stronę (opłata obniżona z 50 euro).

 

– Obniżyliśmy opłaty za przewóz sprzętu sportowego ze zryczałtowanej stawki w wysokości 50 euro dzieląc go na 5 różnych kategorii w różnych cenach przewozu w Europie. – mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair. To jest ostatnia z serii zmian implementowanych przez Ryanaira, celem poprawy jakości obsługi klienta w ramach programu „Always Getting Better”, w tym uruchomienie nowej strony internetowej Ryanair, nowej aplikacji na smartfony, mobile karty pokładowe, numerowanie miejsca, drugi bagaż podręczny, dedykowany podróżującym rodzinom pakiet „Family Extra”.

 

Ryanair oferuje o wiele więcej niż tylko najniższe ceny biletów i planuje wprowadzić dalsze ulepszenia w 2015 r., takie jak: nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i menu pokładowe, a także obniżone opłaty lotniskowe i nowe funkcje cyfrowe, jak: opcja „hold the fare”, nowy serwis z opisem destynacji oraz porównywarkę cen biletów lotniczych. – zapowiada.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top