RYANAIR: NOWE POŁĄCZENIA Z WARSZAWY I Z LUBLINA

 

W sezonie letnim pasażerowie linii lotniczej Ryanair będą mogli korzystać z 33 połączeń z Warszawy – Modlina, w tym z 8 nowych tras do: Aten, Kopenhagi, Madrytu, Lizbony, Glasgow, na Fuerteventurę, na Gran Canarię i na Teneryfę. Od 25 października br. przewoźnik otworzy także nowe połączenie z Lublina do Dublina.

Tego lata z Warszawy do Aten i Kopenhagi można będzie polecieć codziennie. Na Gran Canarię i na Fuerteventurę raz w tygodniu. Do Glasgow 3 razy w tygodniu. Natomiast do Lizbony i na Teneryfę 2 razy w tygodniu.

 

Pasażerowie udający się do Madrytu będą mieli do wyboru loty 5 dni w tygodniu. Od października z Lublina do Dublina loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. W br. przewoźnik obchodzi 30-lecie obecności na rynku. W tym czasie przewoźnik stał się największą linią lotniczą w Europie, przewożąc 100 mln pasażerów rocznie pomiędzy 30 krajami.

 

– Z przyjemnością ogłaszamy rekordową liczbę rezerwacji lotów z Warszawy, na wszystkich 33 połączeniach, na nadchodzący sezon letni. W tym na 8 nowych trasach do Aten, Kopenhagi, Fuerteventury, Glasgow, Gran Canarii, Lizbony, Madrytu i na Teneryfę – mówi Michael O’Leary, prezes linii lotniczej Ryanair. 33 połączenia z Warszawy – Modlina mają zapewnić 2,5 mln klientów rocznie i 2500 miejsc pracy w regionie tego lotniska – dodaje.

W styczniu Ryanair przewiózł 5,9 mln pasażerów. 88% lotów z ponad 38 tys. odbyło się na czas – wynika z danych przewoźnika. Obecnie pasażerowie podróżujący tą linią mogą korzystać z różnych wprowadzonych udogodnień, m.in. z oferty dla rodzin Family Extra, a dla klientów biznesowego – Business Plus.

 

Nieustannie realizujemy program poprawy obsługi klienta – mówi Katarzyna Gaborec-McEvoy z linii lotniczej Ryanair. Wszyscy nasi klienci mogą zabrać drugą mniejszą torbę podręczną na pokład, dokonać szybszej rezerwacji biletu oraz zarejestrować swoje dane na naszej łatwiejszej w obsłudze stronie internetowej i używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Pasażerowie mogą używać mobilnych kart pokładowych, jak również korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych podczas całego lotu. Ponadto wprowadziliśmy numerowane miejsca i tzw. „ciche loty” – dodaje.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top