REWIZYTA „ŻUBRÓWKI”

REWIZYTA „ŻUBRÓWKI”

O Puszczy Białowieskiej przy zastawionym stole

 

            Nieco ponad dwa tygodnie wcześniej spora grupa koleżanek i kolegów „Globtroterowców” przebywała w Białowieży na zaproszenie dyrekcji najlepszego w niej, 4* hotelu Best Western „Żubrówka”, a  przebieg tej udanej wizyty zrelacjonowaliśmy obszernie w rubryce „Podróże „Globtrotera”.  Zaś na drugim lutowym spotkaniu klubowym nasi ówcześni gospodarze złożyli nam rewizytę.

            Dyrektor Andrzej Malinowski przywiózł z sobą kierownika marketingu hotelu Michała Fidziukiewicza, licencjonowanego przewodnika po Białowieskim Parku Narodowym Sławomira Przygodzkiego oraz dwie urocze panie do pomocy przy zastawianiu stołów smakołykami z hotelowej gastronomii, które uginały się od przekąsek, przystawek oraz napojów – w tym słynnej Okowity Białowieskiej. Sławomir Przygodzki z wielkim znawstwem opowiedział – ilustrując to wieloma ciekawymi zdjęciami, bardzo licznemu gronu słuchaczy o Puszczy oraz Białowieskim Parku Narodowym, ich historii, florze i faunie, ciekawostkach itp. Michał Fidziukiewicz  oraz dyr. Andrzej Malinowski przedstawili hotel „Żubrówka” i jego ofertę, po czym nadszedł czas na delektowanie się tym, co było na stołach.

            Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi hotelu Best Western „Żubrówka” w Białowieży oraz jego ofertą odsyłamy – aby się nie powtarzać – do relacji z naszego w nim pobytu. A także na strony internetowe: www.hotel-zubrowka.pl . Z przewodnikiem – gdyby ktoś wybierając się do Puszczy Białowieskiej i BPN potrzebował kompetentnego informatora – można skontaktować się e-mailem: naturetour@wp.pl, ewentualnie dzwoniąc na telefon komórkowy + 48 606 443 007. Zaś tym, którzy nie mogli przybyć na spotkanie, aby pogłębić ich żal, przedstawiamy kilka zdjęć z tej imprezy.

 

Cezary Rudziński

Zdjęcia: Łukasz Dobrzyński

Dodane 06 03 08

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top