EXIM TOURS 2008

EXIM TOURS 2008

 

Podróże z 10 polskich lotnisk, sporo nowości w programach.

 

            Pierwszym w marcu gościem „Globtrotera” było, po raz kolejny, biuro podróży EXIM Tours. Reprezentujący je Piotr Łabędowicz i Rafał Wasiak przedstawili nowości oferty na lato 2008, a także wiele innych informacji. Ponadto obszerny, liczący ponad 350 stron, katalog. Niestety, dla większości obecnych dziennikarzy, a było ich, jak zwykle kilka dziesiątków, tylko do obejrzenia, gdyż katalogów LATO 2008 starczyło zaledwie dla paru osób. Goście poinformowali nas, że „już się rozeszły”.

 

            EXIM Tours działa na polskim rynku już dwunasty rok. Posiada 17 własnych lokali w różnych miastach kraju, a jego imprezy sprzedaje ponadto około 3 tysięcy punktów agencyjnych. Wg informacji przedstawionych przez przedstawicieli biura, pod względem liczby turystów wysyłanych samolotami na urlopy, wypoczynek i wycieczki, zajmuje 5-te miejsce w Polsce. Przy czym wylecieć z tym biurem na wycieczkę można aż z 10 portów lotniczych. Tegoroczną nowością są loty charterowe na 3 lotniska tureckie z bogatą i różnorodną ofertą, wypoczynek – po raz pierwszy także w lecie – na Kubie oraz na kilku wyspach greckich.

            Biuro poleca też wypoczynek w Tunezji, w tym na wyspie Dżerba, a także podróże do 2 krajów: Tunezji i Libii. Ponadto wyjazdy do Egiptu – do Hurghady, Sharm El Sheikh, rejsy po Nilu, a także programy objazdowe 7 i 14 – dniowe, m.in. 11 – dniowe zwiedzanie miejscowości wzdłuż Nilu od Kairu do Asuanu z 3-ma dniami wypoczynku nad morzem po wrażeniach z takiej podróży. Ciekawe są również wyjazdy łączone: Egipt- Jordania-Izrael, wypoczynek na greckich wyspach Kreta i Rodos oraz na hiszpańskiej Majorce.

            Biuro proponuje klientom pobyty w hotelach sieci „Prima Life” należącej do grupy Exim Tours. W Tunezji są to: 4* Imperial ParkSafa w miejscowości Yasmin Hammamet, 3* Karawan w Sousse oraz 3* Garden na Dżerbie. Natomiast w Egipcie 4* Sharm w Sharm El Sheikh oraz najnowszy 5* hotel Makadi Resort & SPA w zatoce Makadi Bay z wersją wyżywienia extra all inclusive. Zachęca do korzystania z jego usług również stałymi  rabatami – nawet 22%  przez cały rok, możliwością zabrania dzieci gratis lub za cenę tylko biletu lotniczego, dodatkowymi wycieczkami fakultatywnymi, nie stosowaniem dopłat w przypadku podróży osób samotnych itp. Nowością mającą związać na dłużej klientów z biurem są wprowadzone w br. karty stałego klienta. Otrzymują je wszyscy wykupujący wycieczki czy pobyty, a w roku przyszłym otrzymają rabaty przy kupnie kolejnych. Stosowane są też promocje, zniżki itp.

            Innymi nowościami mającymi zachęcić klientów do korzystania właśnie z tego biura jest też gwarancja niezmiennej ceny – niezależnie od terminu, w którym wykupiona została wycieczka oraz zmian w kursie walut, bezpłatne – w przypadku zakupienia imprezy z dużym wyprzedzeniem – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu itp. Exim Tours sponsoruje także, w ramach reklamy, różne imprezy. Popularny telewizyjny „Taniec z gwiazdami” w kwietniu sponsorowany będzie właśnie przez to biuro. Więcej szczegółów na temat jego oferty i działalności znaleźć można na: www.eximtours.pl.

 

Cezary Rudziński

Zdjęcia autora.

Dodane 14 03 08

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top