Pokoje rozkwitły

Image

Fot.Radisson

W szczecińskim hotelu Radisson SAS zmieniły wygląd pokoje na ósmym piętrze. Do nowych wnętrze zaprasza również klub Fitness World.

Na 8. piętrze hotelu wyremontowano 44 pokoje. Po renowacji na tym poziomie są one wyłącznie w klasie business. Położone w dwóch skrzydłach pokoje zostały podzielone stylistycznie i kolorystycznie na te „ze słonecznikiem" lub „z magnolią" – roślinnym symbolem Szczecina.

W pokojach klasy business, oprócz wygodnych łóżek i eleganckich łazienek, do dyspozycji gości są: ekspress do kawy, szlafrok i pantofle, poranna gazeta, prasowalnica do spodni, sejf i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Mogą oni także korzystać z nieodpłatnego kanału kodowanej telewizji. O ich relaks dba zaś zespół profesjonalnych trenerów, którzy zapraszają na zajęcia sportowe do eleganckich, nowych wnętrz klubu Fitness World.

Hotelowy klub Fitness World też bowiem przeszedł remont. Pomieszczenia zyskały nową stylistykę, przywodzącą na myśl starożytne termy rzymskie, a część relaksacyjna została rozbudowana.

W części strefy relaksacyjno sanitarnej natryski ślimakowe obłożono szklaną mozaiką, każdy też ma system nagłaśniający, dzięki czemu muzyka potęguje uczucie relaksu. Wyjątkowy system aromatyzacji wnętrz gwarantuje zaś niezmienne utrzymanie zapachów.

Odnowiona część klubu to także centrum hydroterapii i relaksu. Do dyspozycji gości są dwie sauny – oddzielne dla kobiet i mężczyzn (fińska). Dodatkowo w strefie tej jest też natrysk z masażem karku- idealny do schłodzenia ciała po saunie, tradycyjny natrysk Kneippa oraz w części męskiej natrysk z cebrzykiem z zimną wodą. Po wysiłku fizycznym można wypocząć na siedziskach bądź leżankach podgrzewanych do temperatury 40° C i wyłożonych mozaiką. Łóżka te mają właściwości terapeutyczne- poprawiają krążenie, rozluźniają napięte mięśnie, pomagają także w chorobach reumatycznych.

 

{mosgoogle}

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top