Wierchomla rozbudowuje infrastrukturę

Image

Park linowy

Na początku lipca w Wierchomli, uroczej miejscowości w Beskidzie Sądeckim zostanie oddana nowa inwestycja: obok Hotelu Wierchomla Ski & SPA Resort*** powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe, korty tenisowe, plac zabaw dla małych dzieci oraz park linowy zwany „małpim gajem” – dla starszych dzieci i nastolatków.

 

„Nasz park rozrywki powstał zgodnie z planami dotyczącymi rozwoju ośrodka wypoczynkowego w Wierchomli. Poza tym, planujemy także wybudowanie basenu odkrytego dla naszych gości, który będzie funkcjonował od maja do końca sierpnia. Łączny koszt nowej inwestycji wyniesie około pół miliona złotych.” – mówi Krzysztof Brzeski właściciel „Wierchomli”.

 

„Odkryłem to miejsce zimą już kilka lat temu, ale zakochałem się w nim dopiero latem. Wierchomla to świetne miejsce na letnie wczasy dla całej rodziny. Wypocząć można w ciszy, ale też aktywnie spędzić czas jeżdżąc na rowerze, spływając canoe czy wspinając się na ściankach. Teraz dodatkowo mamy jeszcze do dyspozycji korty i boisko oraz bezpieczne miejsce do zabawy dla naszych dzieci!” – mówi Jacek Kawalec pasjonat Wierchomli.

 

„Z roku na rok pond dwukrotnie wzrasta liczba gości. Doceniają walory gór oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi, które proponuje hotel. Doskonale funkcjonuje przedszkole dla najmłodszych. Aby zachęcić jeszcze bardziej do turystyki górskiej, w tym roku przygotowaliśmy nową letnią ofertę – wykupując tydzień wczasów na kolejny tydzień przyznajemy 25% zniżki” – mówi dyrektor hotelu Małgorzata Karasiewicz, dyrektor hotelu w Wierchomli. Ostatnie badania dowodzą, że coraz częściej decydujemy się na spędzanie urlopu w Polsce. Szczególnie atrakcyjne są mniej popularne i rzadko uczęszczane miejsca.  Wiele osób wybiera urocze miejscowości jak np. Wierchomla w Beskidach, zamiast zatłoczonych miejscowości nadmorskich i przeludnionych Wielkich Jezior Mazurskich.

 

{mosgoogle}

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top