POŁUDNIOWY TYROL: HOTELE RODZINNE

Południowy Tyrol oferuje zimowy wypoczynek dla całych rodzin. “Familienhotels” – Specjalistyczne Hotele Rodzinne to grupa zrzeszająca 24 niezależne hotele z pełną ofertą dla rodzin z dziećmi. W każdym z nich prowadzony jest żłobek, w którym wykwalifikowany personel dba o to, by dzieci się nie nudziły, podczas gdy rodzice mogą się relaksować. Na maluchów czekają place zabaw, pokoje gier, mini zoo oraz bogaty program zajęć na świeżym powietrzu oraz w obiektach. Co wieczór rodzice i dzieci mogą wspólnie brać udział w ciekawych animacjach.

 

 

”Familienhotels” położone są bezpośrednio przy stokach, a dzieci, które dopiero doskonalą naukę jazdy na nartach, mogą korzystać ze specjalnych taśmociągów. Moc atrakcji gwarantują także fun parki położone w bliskiej odległości od hoteli. Więcej na ten temat na: www.familienhotels.com W Południowym Tyrolu można skorzystać ze specjalnych ofert rodzinnych obowiązujących w Dolomiti Superski, największej sieci wyciągów i tras narciarskich świata o łącznej długości 1200 km w 12 różnych ośrodkach.

 

DZIECI JEŻDŻĄ ZA DARMO: Na obszarze Dolomiti Superski w całym sezonie 2009/10 obowiązuje specjalny program dla dzieci poniżej 8 roku życia. Kupując ski pass w tym regionie dla osoby dorosłej, dostaniemy drugi taki sam dla dziecka gratis, a dzieci w wieku 8-16 lat uzyskają 30% zniżkę na jednodniowy karnet narciarski lub na karnet długoterminowy, ważny przez 28 dni.

 

Nowa promocja DOLOMITI SUPERKIDS: W terminie od 20 marca do 11 lub 19 kwietnia 2010 (zależy od ośrodka) obowiązuje promocja, na podstawie której wyżywienie, zakwaterowanie i karnet narciarski są darmowe dla dzieci do lat 8 (urodzonych po 28 listopada 2001). Dla dzieci do lat 12 przewidziano 50% zniżkę.

 

Z oferty mogą skorzystać rodziny z maksymalnie dwojgiem dzieci, wykupując pobyt na co najmniej 7 dni. Dzieci muszą być przy tym zakwaterowane w tym samym pokoju co rodzice. Oferta jest ważna na całym obszarze Dolomiti Superski, vouchery na karnety narciarskie do odbioru bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Więcej na: www.dolomitisuperski.com

 

Atrakcją dla najmłodszych są zajęcia specjalne dla dzieci. Jest tor saneczkowy Rotwand w dolinie Alta Pusteria/Hochpustertal położonej w samym środku Dolomitów wpisanych na Liście Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Tutaj na dzieci czekają gigantyczne zwierzęta ze śniegu, 4-metrowe bałwany oraz śnieżny zamek. Szczegóły na www.rotwand.it

 

W ośrodku Carezza/Karersee w każdy wtorek instruktorzy narciarstwa zabierają dzieci na wyprawę śladami króla Laurina. Baśniowa wycieczka przeznaczona jest dla dzieci między 5 a 14 rokiem życia. Dzieci wjeżdżają kolejką linową Hubertus, słuchając przy tym historię i legend regionu, a następnie zjeżdżają trasą biegnącą przez alpejskie łąki i lasy. www.welschnofen.com/kinder-familie Rezerwując pakiet rodzinny w Alpe di Siusi, można wynająć także indywidualnego instruktora narciarstwa.

 

Więcej informacji na temat oferty zimowej Południowego Tyrolu na stronie www.suedtirol.info

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top