Podróże z Zofią Suską, tym razem po Ameryce Południowej

„Podróże z Zofią Suską Ameryka Południowa” są pierwszą z planowanych przez autorkę bardzo osobistych relacji z podróży po wszystkich kontynentach. Ta filigranowa kobieta, nazywana po prostu Zosią, lub nawet Zośką zwiedziła tak wiele krajów i przeżyła tyle przygód, że można by obdzielić tym wiele osób. A że potrafi oglądać świat i zachwycać się ludźmi z ciekawością dziecka i o tym co widziała potrafi interesująco napisać, powstała książka z mnóstwem zdjęć i opisów.

Przewaga zdjęć powoduje, że możemy zobaczyć świat jej oczami, a dzięki emocjom zawartym w tekście przenieść się wprost w egzotyczne regiony Ameryki Południowej. „Chcecie w pełni i bezpiecznie zasmakować dalekich, fascynujących wypraw? Po lekturze „Podróży z Zofią Suską” możecie spokojnie wyruszyć w egzotyczne trasy, które Ona nie raz przemierzyła, uzbrojeni w życzliwe podpowiedzi, konkretne wskazówki: czego unikać, czego nie pominąć i jak bezpiecznie dotrzeć.

Doświadczona Podróżniczka wprowadza nas w świat, który dogłębnie poznała i to nie z pozycji luksusowego turysty – Jej by to nie smakowało! (…) Książka nie jest przewodnikiem!! To żywa, niepozbawiona humoru relacja z podróży po Ameryce Południowej. Autorka udowadnia, że jeśli się chce, można zrealizować najbardziej szalone pomysły i marzenia.” – tak o książce Zosi napisała Grażyna Barszczewska, aktorka.

Z kolei Piotr Pustelnik – himalaista – w recenzji o książce Podróże z Zofią Suską Ameryka Południowa, przypomniał, że podróżować lubi każdy, mówić i pisać o podróżach raczej lubi każdy, ale potrafi to robić niewielu. Zosia – jak pisze – lubi i potrafi podróżować, jak również potrafi opisać swoje podróże – ciekawie i z pasją!

 

Zofia Suska, łódzianka, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, dziennikarka, podróżniczka, autorka cykli reportaży telewizyjnych „Kartki z podróży do Azji Południowo – Wschodniej,”Podróże z Zofią Suską”, jak i licznych publikacji prasowych oraz audycji radiowych.Kilkakrotnie objechawszy glob, odwiedziła ponad 150 krajów na prawie wszystkich kontynentach….poza Antarktydą.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top