PŁOCKI PIKNIK LOTNICZY 2013

PŁOCKI PIKNIK LOTNICZY 2013
 
Niezwykła sceneria malowniczego Wzgórza Tumskiego, ekscytujące pokazy lotnicze i możliwość aktywnego wypoczynku pod gołym niebem to niezawodny sposób na udany czerwcowy weekend. Wszystkie te atrakcje zapewni uczestnikom kolejna edycja Płockiego Pikniku Lotniczego, która odbędzie się w dniach 1 – 2 czerwca 2013r. Rosnąca popularność pokazów lotniczych i wyjątkowa lokalizacja imprezy sprawiają, że Piknik z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów.
 
Początek czerwca w Płocku będzie nie tylko branżowym świętem lotnictwa, ale również atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin. Niepowtarzalna atmosfera, malownicze widoki, maszyny lotnicze na wyciągnięcie ręki oraz spektakularne akrobacje lotnicze zadowolą każdego, kto weźmie udział w Pikniku.
 
Przygotowano również bloki tematyczne, m.in. samoloty historyczne, polskie samoloty (te najstarsze i te najnowsze) oraz lotnicze ciekawostki. Wszystkie samoloty można będzie zobaczyć na wystawie na płycie lotniska oraz w przelotach przed główną widownią. Data Pikniku, czyli 1-2 czerwca, to doskonały termin na rodzinny wypad do Płocka, dzięki zarówno Dniu Dziecka, jak i długiemu weekendowi po Bożym Ciele.
 
Centralne położenie Płocka zapewnia dogodny dojazd z wielu polskich miast, a Piknik od wielu lat cieszy się również zainteresowaniem środowisk biznesowych i mediów. Impreza otwarta jest dla wszystkich, a wstęp bezpłatny! Zapraszamy na profil www.facebook.com/lotniczy.plock – tam pojawią się najświeższe informacje oraz na stronę www.lotniczyplock.pl, gdzie można zobaczyć setki zdjęć z poprzednich edycji.
 
Zdjęcia: Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top