NIEMCY: NOCLEGI W HOTELACH a&o ZA 9 EURO

Jak już informowaliśmy, podróż po Niemczech nigdy nie była tańsza niż w tegoroczne wakacje: najpierw wprowadzono miesięczne bilety na regionalne pociągi i komunikację miejską za 9 euro, a potem nocleg w hostelu a&o w tej samej cenie.

Od czerwca do sierpnia 2022 r. nocleg we wszystkich 24 niemieckich obiektach a&o może być już w cenie 9 euro. Specjalna letnia oferta jest ważna dla pobytów na jedną noc we wspólnym pokoju, w zależności od dostępności miejsc. Więcej informacji na stronie: www.aohostels.com/en/9/ „Odkrywanie Niemiec to idealny powrót do podróżowania po ostatnich kilku latach pandemii” mówi mówi Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels.

Jest to szczególnie ważne dla młodych ludzi, którzy cenią sobie zrównoważoną mobilność i wygodne zakwaterowanie, a centralna lokalizacja i dobra dostępność to cechy charakterystyczne wszystkich obiektów a&o. Oferta 9 euro/noc dotyczy noclegu w pokoju wieloosobowym we wszystkich 24 niemieckich obiektach. Dodatkowo, na życzenie, można zarezerwować pozostałe usługi takie jak pościel, ręczniki czy śniadanie

W 14 MIASTACH

W Niemczech do sieci hosteli a&o należą 24 obiekty w 14 miastach: Akwizgranie (Aachen), Berlinie, Bremie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Frankfurcie n/Menem, Hamburgu, Kolonii, Lipsku, Monachium, Norymberdze, Stuttgarcie i Weimarze. Łącznie a&o zarządza 40 obiektami w 9 krajach, dzięki czemu jest wiodącą marką hostelową w Europie.

Oferta jest skierowana do zróżnicowanej grupy docelowej: są to zarówno backpackersi, osoby podróżujące samotnie, rodziny, grupy szkolne, seniorzy, jak i osoby podróżujące służbowo. Do 2025 roku firma planuje zostać pierwszą europejską siecią hosteli o zerowej emisji dwutlenku węgla, redukując swój ślad ekologiczny do minimum.

(Foto: a&o Hostels).

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top