LUX EXPRESSEM Z WARSZAWY PRZEZ KRAKÓW DO BRATYSŁAWY I WIEDNIA

 

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że od 10 marca 2016 r. estoński przewoźnik autobusowy LUX EXPRESS uruchamia nowe międzynarodowe połączenie z Warszawy przez Kielce i Kraków do Bratysławy, z przystankiem końcowym w Wiedniu. Promocyjne ceny biletu rozpoczynają się od 19 zł. Dla pierwszych 10 pasażerów Lux Express przygotował dodatkową atrakcję w postaci książkowych przewodników turystycznych po Bratysławie. Lux Express odjeżdżać będzie codziennie z przystanku autobusowego przy stacji Metro Marymont o godz. 8.00, z dworca autobusowego w Kielcach o 11.00 a z MDA w Krakowie o 13.30.

Przyjazd do Bratysławy na dworzec autobusowy Mlynske Nivy zaplanowany jest o 19.40, zaś na przystanek krańcowy w Wiedniu przy Engerthstrasse koło Stadion Center z 21.00. Na wszystkich połączeniach obejmować będą stałe zniżki: -50 % dla dzieci do 4 roku życia oraz -10% dla dzieci od 5 do 12 lat, młodzieży do 26 lat i osób powyżej 60 roku życia.

Pasażerowie komfortowego 56-osobowego Lux Expressu mogą skorzystać z wielu udogodnień: darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom przy każdej parze siedzeń. Poza tym na klientów czekają wygodne i odchylane fotele, komfortowa przestrzeń na nogi oraz personalne systemy multimedialne, umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz skorzystanie z pakietu dostępnych gier.

Bilety można zakupić poprzez stronę internetową www.luxexpress.eu lub bezpośrednio u kierowcy /płatność gotówką/.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top