LULUBEDS – NOWY PORTAL MIEJSC NOCLEGOWYCH W POLSCE

Działalność rozpoczął nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych w Polsce – Lulubeds. Jest to bezpłatna internetowa baza miejsc hotelowych, dzięki której wygodnie i bezpiecznie można zaplanować wypoczynek, uruchomiona przez Tourist Polska – organizatora turystyki z 25-letnim doświadczeniem.

 

Dla klientów Lulubeds przygotowano wybór obiektów noclegowych i usług hotelarskich z całej Polski. Szeroki i różnorodny typ zakwaterowania – od dużych sieciowych hoteli znanych marek, poprzez pensjonaty, ośrodki wczasowe czy kwatery prywatne i agroturystyczne, pozwala na zaplanowanie urlopu zarówno w największych miastach, jak i najbardziej atrakcyjnych regionach Polski. W ofercie znalazły się m.in. hotele biznesowe i konferencyjne, obiekty SPA, hotele nastawione na rodziny z dziećmi czy bardziej ekonomiczne – hostele, kwatery i apartamenty.

To co wyróżnia Lulubeds spośród innych portali, to możliwość rezerwowania noclegów na osobę, a nie całego pokoju, co pozwala na nieograniczone możliwości pakietowania pobytu – łączyć można wszystkie typy wyżywienia, usługi dodatkowe oferowane przez hotel, pojedyncze noclegi, ale i oferty okresowe, a więc także np. 7-dniowe wczasy. Na Lulubeds do pobytu skompletować można atrakcje turystyczne, wycieczki fakultatywne i ciekawe wydarzenia w okolicy, samodzielnie tworząc idealny pakiet turystyczny.

Wygodny sposób rezerwacji

Podróżni szukają witryn, które działają intuicyjnie, są atrakcyjne wizualnie i dostarczają informacji pozwalających na szybką i wygodną rezerwację online. W przypadku Lulubeds jest to możliwe dzięki przejrzystej stronie internetowej i szczegółowym filtrom. Klienci mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW, email, telefon, jak również w tradycyjnym biurze obsługi oraz w sieci ponad 1000 biur partnerskich. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Do dyspozycji jest także Biuro Obsługi Klienta, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz całodobowy telefon alarmowy.

Szukasz miejsca na konferencję?

Masz wybór! Lulubeds nie zapomina także o klientach biznesowych. W ofercie portalu znajduje się wiele hoteli biznesowych i konferencyjnych. Szeroki wybór obiektów pozwala na znalezienie odpowiedniego (również nietypowego) miejsca na konferencję lub spotkanie z kontrahentem, daje też możliwość dopasowania dodatkowych usług i samodzielnego wzbogacenia oferty o atrakcje zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Współpraca w stylu win-win

Dzięki Lulubeds zarówno hotele, jak i mniejsze ośrodki, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne mają możliwość zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Dla większości gości pierwsze wrażenie zaczyna się na długo przed przyjazdem – od strony internetowej. Lulubeds zapewnia wsparcie w kreowaniu wizerunku, również za pośrednictwem narzędzi portalu.

To duża szansa na promocję, szczególnie dla niedużych obiektów, bez zaplecza informatycznego. Portal nie pobiera opłaty za rejestrację i umieszczenie oferty w systemie. Nie ma też abonamentu, zarabia na prowizji od sprzedaży. Umożliwia również dostęp do ok. 800 biur agencyjnych oraz 2500 biur współpracujących. Dzięki temu korzyść jest obopólna: Lulubeds pomaga partnerom dotrzeć do odpowiednich klientów, dzieląc się informacjami o rynku i udostępniając narzędzia, które ułatwią zapoznanie się z ich ofertą.

Ponad 20 lat doświadczeń

Lulubeds.pl to nowa marka stworzona przez firmę Tourist Polska, działającą od 1997 roku, organizatora turystyki, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego i grupowego ruchu turystycznego. Tourist Polska oferuje pełny zakres usług turystycznych: od rezerwacji pojedynczych (m. in. noclegi, transport, usługi przewodnickie, bilety do atrakcji turystycznych) po organizację kompleksowych imprez.

Biuro prowadzi również dział obsługi grupowej, specjalizujący się w organizacji wycieczek turystycznych i krajoznawczych, wypoczynku, imprez incentive dla firm, instytucji i szkół. Zapewnia, że gwarantuje nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale również pełne bezpieczeństwo klientów – jako organizator turystyki Tourist Polska posiada wpis do rejestru OTiPUNPUT oraz gwarancje ubezpieczeniową, co odróżnia Lulubeds.pl od innych portali sprzedażowych, które pełnią jedynie funkcję pośredników.

Adres portalu:Lulubeds, 00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47/10A. Telefony i adresy e-mailowe: Biuro Obsługi Klienta: rezerwacja#lulubeds.pl, +48 22 122 02 44. Dział wsparcia i współpracy z obiektami: hotel@lulubeds.pl, +48 22 122 02 33.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top