LEŚNY PRZEWODNIK TURYSTYCZNY

Leśny Przewodnik Turystyczny to prawdziwe kompendium wiedzy o obiektach turystycznych Lasów Państwowych i parków narodowych w Polsce.

 

Niezwykle cenne informacje zawarte w przewodniku ułatwiają organizację wyjazdów indywidualnych i zbiorowych we wszystkie obszary leśne w Polsce.

 

To jedyny tego typu przewodnik, który w sposób praktyczny pozwala zaplanować wypoczynek na łonie przyrody dla całej rodziny, przyjaciół i znajomych.

 

W sposób łatwy i przystępny autorzy przedstawili pełną bazę noclegową na terenie lasów państwowych i parków narodowych oraz miejsca biwakowe i ścieżki dydaktyczne.

 

 

Leśny Przewodnik Turystyczny Czaswlas.pl dostępny jest również na stronach internetowych www.czaswlas.pl . Zawiera bazę ponad 1500 obiektów Lasów Państwowych dostępnych dla każdego turysty oraz : • Ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe • Kwatery myśliwskie • Pokoje gościnne • Miejsca biwakowe • Ośrodki edukacyjne i placówki muzealne • Ścieżki dydaktyczne.

 

Wszystkie obiekty łatwo odnaleźć dzięki szczegółowej wyszukiwarce oraz interaktywnej mapie. Opis zawiera dokładne informacje o obiekcie, jego położeniu, możliwościach dojazdu oraz rodzaju i standardzie usług. W opisie znajdziemy również informacje o okolicznych atrakcjach turystycznych. W serwisie można przeczytać również o miejscach, które warto zobaczyć w czasie swoich leśnych wędrówek.

 

Leśny Przewodnik Turystyczny, praca zbiorowa pod red. Sebastiana Baryły, Miłosława Hyżego, Wioletty Kacprzyk i Urszuli Płoski. Wyd. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych, 264 str.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top