POZNAJ SEKRETY LATTE ART

Polish Bartender School 5Na zaproszenie Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów, w dniach 8-9 czerwca do Polski przybędzie Delia Avram – mistrzyni Barista Championships Rumunii. Delia poprowadzi warsztaty latte art dla polskich baristów. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z terminem, latte art to sztuka dekorowania serwowanej kawy poprzez tworzenie wzorów za pomocą mleka, czasem bardzo wyszukanych.

1 Delia Avram

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w świecie kawy, a przede wszystkim będą mogli rozwijać swoje umiejętności i doskonalić techniki latte art. Warsztaty są adresowane zarówno do początkujących baristów, jak i do tych z długim doświadczeniem.

Amatorzy, chcący zaimponować partnerowi artystyczną, poranną kawą, również będą mile widziani.

Delia jest związana z branżą kaw specialty od prawie 10 lat. Dzięki swoim osiągnięciom w zawodach stała się szanowaną postacią w tej dziedzinie, podziwianą przez kolegów oraz entuzjastów kawy za swoje umiejętności i innowacyjność. Delia zdobyła tytuł Mistrza Rumunii w Barista Championships. Wzięła także udział w wielu innych konkursach, w tym prestiżowym konkursie Coffee Master London. Te występy ukazały nie tylko jej umiejętności techniczne, ale również kreatywność, pasję i oddanie wobec swojego zawodu.

Warsztaty odbędą się w Centrum Szkoleniowym Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów, mieszczącym się przy ulicy Jagiellońskiej 58 w Warszawie.

Partnerami tego wydarzenia są BEST CS – oficjalny dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych oraz Coffee Pros – dostawca profesjonalnych rozwiązań eventowych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top